Karsan ve Lassa’dan kampanya

0
1328

Karsan ile Brisa’nın öncü ve yerli markası Lassa, işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Bu kapsamda Karsan Jest+ alan araç sahiplerine, yeni araçları için Lassa’dan alacakları lastiklerde 150 TL’lik indirim ile çeşitli hediyeler sunuluyor. Ayrıca, yapılacak çekilişle üç şanslı Karsan Jest+ sahibi Lassa’nın sponsoru olduğu FC Barcelona maçı için İspanya seyahati kazanıyor.

Kuruluşunun 50’nci yılını geride bırakan ve Bursa’da yer alan iki fabrikasında toplu taşıma ve ticari taşıt üretimi gerçekleştiren Karsan ile Türkiye lastik sektörü önderi Brisa, yıllardır devam eden işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Karsan fabrikalarında üretilen minibüslerin “ilk fabrika çıkış lastiği” olan Brisa’nın öncü lastik markası Lassa, Karsan’ın yeni nesil minibüs modeli Jest+ satın alan müşterilerine sene sonuna kadar sürecek özel bir kampanya başlattı. Bu kapsamda Lassa, Brisa yetkili satış noktalarından dört adet lastik alacak yeni Jest+ sahiplerine 150 TL, iki adet lastik alacaklara ise 75 TL değerinde lastik indirim kuponu sunuyor.

Üç şanslı Jest+ sahibi FC Barcelona maçına gidecek

31 Temmuz tarihine kadar Jest+ satın alarak indirimli lastik kampanyasından yararlanacak müşteriler arasında üç talihli ise Milli Piyango izniyle yapılacak çekiliş ile ekim ayında oynanacak FC Barcelona maçını izleme şansı yakalayacak. Lassa’nın sponsorları arasında yer aldığı FC Barcelona’nın maçını izleme ayrıcalığını yakalayacak üç talihli, aynı zamanda iki gece üç günden oluşan Barcelona seyahati hakkı kazanarak unutulmaz bir deneyim yaşayacak. Kampanya kapsamında lastik indirim kampanyasından yararlanacak Jest+ sahiplerine, Lassa ve FC Barcelona görselli promosyon malzemelerinden oluşan çeşitli hediye setleri de armağan ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz