Kadir Demir Uluslararası Taşımacılık’a 10 MAN çekici

0
695
MAN_Kadir_Demir_teslimat_3_
Kadir Demir Uluslararası Taşımacılık, filosunu MAN çekiciler ile güçlendirdi.

Türkiye ile İngiltere arasında tenteli treyler ile parsiyel taşımacılığı yapan Kadir Demir Uluslararası Taşımacılık, filosunu MAN çekiciler ile güçlendirdi. Firma sipariş ettiği 20 adetlik MAN çekici siparişinin ikinci partisi olan 5 adet TGX 18.470’i törenle teslim aldı.

2001 yılında İzmir’de kurulan ve İngiltere Dover’de uzun yıllar gümrük işleri üzerine faaliyet gösteren Kadir Demir Uluslararası Taşımacılık, kurulduğu günden bu yana verdiği kaliteli hizmetle kısa sürede karayolu taşımacılığının önemli firmaları arasına girdi. Türkiye ile İngiltere arasında tenteli treyler ile parsiyel taşımacılığı yapan Kadir Demir Uluslararası Taşımacılık, artan müşteri talebini karşılamak üzere filosunu yeni MAN çekicileri ile güçlendirdi.

Firma, büyüme hedefleri doğrultusunda verdiği 20 adetlik MAN çekici siparişinin ikinci partisi olan 5 adet MAN TGX 18.470’i teslim aldı. Kadir Demir Uluslararası Taşımacılık Şirketi’nin İzmir’deki merkezinde düzenlenen teslimat törenine firmanın sahibi Kadir Demir’in yanı sıra firmanın Genel Müdürü Yusuf Demir, Satınalma Müdürü Cem Benliçoban, Baş Şoför Şafak Sertok ile MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Kamyon Satış Bölge Koordinatörü Ataç Şeran katıldı.

Törende konuşan şirket sahibi Kadir Demir, MAN kalitesine duydukları güveni dile getirdi. Bundan önce de 10 adet MAN çekici aldıklarını ve bunların performanslarından memnun kaldıklarını belirten Kadir Demir, “Bu nedenle önümüzdeki şubat ayı için 5 adet daha MAN çekici siparişi verdik. Gelecek yılda da yine MAN ile devam edeceğiz. Hedefimiz önümüzdeki yılda da filomuza 15 adet daha MAN çekici katmak.” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz