IVECO, Gaziantep’de yılı başarı ile kapattı

0
2022
iveco-ustun-is-01
IVECO’nun Gaziantep yetkili satıcısı Üstün İş Otomotiv toplam 23 adet Stralis AS440S48 T/P 3650 ve AS440S51 T/P XP çekicyi Günsaldı, Eyüp Lojistik ve Gentaş Beton firmalarına törenle teslim etti.

IVECO’nun Gaziantep yetkili satıcısı Üstün İş, 2019 yılında ağır vasıtada yıl boyunca sergilediği başarı grafiğini yıl sonunda teslim ettiği 23 adet Stralis çekici ile taçlandırdı.

Asya’dan Avrupa’ya geniş bir coğrafyada nakliyat yapan Günsaldı Uluslararası Nakliyat, filosunu Iveco Stralis AS 440 S 48 T/P 4X2 çekicilerle güçlendirdi. Frigorifik taşımacılıkta bölgenin önemli isimleri arasında hizmet veren nakliye şirketi, satın aldığı 10 adet çekiciyi Üstün-İş Otomotiv’den teslim aldı.

IVECO Stralis çekici teslimatı anısına Günsaldı Uluslararası Nakliyat firma sahibi Selim Günsaldı’ya IVECO Güney ve Güneydoğu Anadolu Bölge Satış Müdürü Murat Aydoğan tarafından plaket takdim edildi.

iveco-ustun-is
IVECO yetkili satıcısı Üstün İş, aralık ayını 23 adet Stralis çekici teslimatı ile kapattı.

Türkiye ve Avrupa’da nakliye sektörünün en önde gelen isimlerden Eyüp Lojistik Uluslararası Kara ve Deniz Nak.Tic.A.Ş., Iveco Stralis AT 440 S 46 T/P 4×2’yi tercih ederek filosuna 12 adet araç alımı gerçekleştirdi.

Üstün-İş Otomotiv Genel Müdürü Eyüp Zengin ve Iveco Güney ve Güneydoğu Anadolu Bölge Satış Müdürü Murat Aydoğan, araç teslimatı sonrası Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık’a gerçekleştirdikleri ziyarette yapılan işbirliğinin kendilerine güç kattığını ve bu işbirliğini en üst seviyeye taşımayı hedeflediklerini belirterek teşekkürlerini sundular.

Gaziantep merkezli Gentaş Beton Ltd. Şti.’ye IVECO’nun en gözde ve özel aracı olan STRALIS AS 440 S 51 T/P XP çekici yine en özel mavi metalik rengi ile teslim edildi. Firma yetkilisi Ahmet Çelik, sene başında filolarına kattıkları Stralis AT 440 S 46 TP/RR araçtan duydukları memnuniyetle yeni yatırımlarında da IVECO’yu tercih ettiklerini dile getirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here