IVECO BUS, Busworld 2023’te sıfır yayım yolculuğuna öncülük etmek için en son yeniliklerini tanıtıyor

0
1815
IVECO BUS Busworld 2023
IVECO BUS, Busworld 2023'te karbonsuz hareketlilik vizyonunu açıklayacak ve kapsamlı bir gelişmiş hizmet yelpazesiyle entegre edilmiş eksiksiz, sürdürülebilir ve sıfır yayımlı ürün teklifini sergileyecek.
Renault Trucks

Avrupa’da yolcu taşımacılığında önder olan IVECO BUS, 7 – 12 Ekim tarihleri arasında Belçika’nın Brüksel kentinde 20. kez düzenlenecek olan Busworld Europe‘da yer alacak. Avrupa’da yolcu taşımacılığı sektörüne adanan en önemli ticaret fuarı, markanın standında sıfır yayım teklifini ve açık alanda da diğer alternatif tahrikli modellerini sergilemesi için mükemmel bir platform olacak. Kentiçi, kentlerarası ve turizm otobüslerinden minibüslere kadar tüm görevleri kapsayan 11 araçlık tam bir yelpaze sergilenecek.

Salon 4’te bulunan IVECO BUS standı yayımsız hareketliliğe ayrılıyor. Marka, şu anda piyasada mevcut olan kapsamlı tam elektrikli araç yelpazesini sergileyecek: kentçi ve kentlerarası otobüslerden minibüslere kadar her görevin gereksinimlerini karşılayabilecek tam bir elektromobilite serisi. e-DAILY minibüs ve şasi, E-WAY Yeni Nesil, STREETWAY ELEC ve CROSSWAY LE ELEC standda yer alacak. Tüm bu araçlar, Iveco Group‘un aktarma organları markası FPT Industrial tarafından özel olarak endüstrileştirilen en son NMC akü teknolojisine sahip bulunuyor.

IVECO BUS karbonsuz ürün yelpazesi, Brüksel’deki dünya prömiyerinde tanıtılacak kent görevlerine adanmış yeni bir ürünle genişletilecek.

IVECO BUS, Busworld’de araçlarının Temmuz 2024’te yürürlüğe girecek Avrupa Genel Güvenlik Yönetmeliği ile uyumlu yeni Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri’ni (ADAS) nasıl entegre ettiğini de gösterecek.

IVECO BUS standını ziyaret edenler aynı zamanda fuarda sergilenen tüm araçlarda tanıtılacak olan yepyeni tarzı da keşfedecek.

IVECO BUS standı aynı zamanda özel Hizmet köşelerine de ev sahipliği yapacak:

  • Enerji Mobilite Çözümleri, markanın, filolarını tam elektriğe geçirme konusunda müşterilerini desteklemeye yönelik yeni özel hizmetleri: her elektromobilite projesini bütünüyle optimize etmek için aküler, şarj cihazları ve altyapıyla birlikte özel olarak yapılandırılmış elektrikli otobüsler.
  • IVECO ON, markanın kapsamlı bağlantı hizmetleri, müşteri operasyonlarının her alanını kapsayacak şekilde tasarlanmış durumda: elektrik filosunun etkin yönetiminden enerji tüketimini ve performansını optimize etmeye, filosunu yönetirken operatörün ömrünü uzatmaya kadar.  

Acık alanda, statik sunumlar ve test sürüşleri için enerji geçişi gereklilikleriyle uyumlu altı IVECO BUS alternatif tahrik modeli (tam elektrik, doğal gaz ve biyometan, hibrit) de mevcut olacak: E-WAY 9,5m ve 12m, URBANWAY CNG Hibrit 18 m, CROSSWAY Low Entry CNG Hibrit, CROSSWAY ve EVADYS.

Fuarın ziyaretçileri, net bir vizyon, yenilikçi zihniyet ve ileri teknolojik bilgi birikimiyle sıfır yayıma geçişe öncülük eden, insan hareketliliği alanında bir önderi keşfedecek. IVECO BUS, enerji geçişini güvenle yönlendirmek için yenilikçi uzman hizmetlerle entegre edilmiş, her görevi kapsayan eksiksiz bir sürdürülebilir çözümler serisiyle öncülük ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here