Işıklar, ağır nakliye için Renault Trucks C serisini seçti

0
3742
Renault_Trucks_Isiklar_Agir_Nakliyat_Teslimat_Go__rsel_3
Işıklar Ağır Nakliyat, yeni Renault Trucks C520 6x4 çekicileri filosuna katıyor.

Ağır nakliyat ve proje taşımacılığının önde gelen firması Işıklar, Renault Trucks C serisi araçlarından memnuniyetini yeni dört çekici alımı ile tasdikliyor.

İş makinesi, trafo, res, köprü kiriş, vinç taşıma gibi ağır yük ve proje taşımacılığı hizmetleri sunan Işıklar Ağır Nakliyat, yeni Renault Trucks C520 6×4 çekicileri filosuna katıyor. 2017’den bu yana her sene düzenli devam eden alımları ile Işıklar filosunun üçte biri Renault Trucks çekicilerden oluşuyor.

Ankara merkezli olan Işıklar Ağır Nakliyat’ın yeni araçlarını Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Işık ve Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Işık’a Renault Trucks bayisi Ceyhan Otomotiv adına Ali Mert Can teslim etti.

Renault_Trucks_Isiklar_Agir_Nakliyat_Teslimat_Go__rsel_2
Işıklar Ağır Nakliyat’ın yeni araçlarını Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Işık ve Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Işık’a Renault Trucks bayisi Ceyhan Otomotiv adına Ali Mert Can teslim etti.

Sedat Işık, 2017’den bu yana Renault Trucks araçları kullandıklarını belirterek, “Yüksek çekiş gücüne sahip ilk Renault Trucks 6×4 çekici yatırımımızı, araçların üstün performansını zorlu yollarda sıra dışı yükler taşıyarak deneyimledikten sonra devam ettirme kararı aldık. Renault Trucks araçların sunduğu yüksek performans, sağlamlık ve düşük yakıt tüketimi gibi pek çok avantajı, filomuzu büyütürken tercihimizi bir kez daha Renault Trucks’tan yana kullanmamıza sebep oldu.” şeklinde konuştu.

Sedat Işık, şöyle devam etti: “Ağır yük taşımacılığında en önemli kriterler aracın performansı ve dayanıklılığı. Renault Trucks C 520 6×4 çekici, ağır nakliyatta beklediğimiz performansı sağlarken yakıt tasarrufu ile de operasyonlarımıza değer katıyor. 100 km’de en az 5 litre yakıt tasarrufu sağlıyoruz.

Bizim operasyonlarımızda sıra dışı yükler taşındığı için aracın ilk günkü performansını koruması önemli.” diyen Sedat Işık, bu nedenle araçlarının tüm servis, bakım ve onarım ihtiyaçları için Renault Trucks satış sonrası hizmetlerinden faydalandıklarını dile getirdi.

Renault_Trucks_Isiklar_Agir_Nakliyat_Teslimat_Go__rsel_4
2017’den bu yana her sene düzenli devam eden alımları ile Işıklar filosunun üçte biri Renault Trucks çekicilerden oluşuyor.

Ceyhan Otomotiv Satış Yöneticisi Ali Mert Can ise teslimatta Renault Trucks C serisini ağır yükler için önerdiklerinin altını çizerek, “Işıklar Ağır Nakliyat ile artan iş ortaklığımızı 4 adet yeni C serisi 6×4 çekici ile güçlendirdik. Renault Trucks C serisi araçlarımızı, ağır nakliye sektörüne sunuyoruz. C serisi çekicilerimiz, pazarda tasarruflu ve dayanıklı araçlar olarak ön plana çıkıyor. Renault Trucks C serisi araçlarımız ağır nakliyede faaliyet gösteren müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak donanım ve özelliklere sahip. Işıklar Ağır Nakliyat gibi alanında öncü bir firmanın ise C serisi araçlarımıza referans olması çok önemli. Hedefimiz, sadece en güçlü ve en dayanıklı araçları sunmak değil, aynı zamanda müşterilerimizin operasyonlarının verimliliğini, kilometre başına maliyetlerini minimize edecek toplam çözümler sunmak.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here