İnci Holding, Ege’nin En İyi İşverenleri Listesi’nde yer aldı

0
375
INCI_En_iyi_isverenler
İnci Holding, Great Place to Work Enstitüsü tarafından 11 bin çalışanın katılımıyla yapılan değerlendirme sonucunda “Ege’nin En İyi İşverenleri” listesinde yer aldı.

Tüm çalışanlarının kendini saygılı, güvene dayalı, sürekli gelişen ve geliştiren, yaptığı işe değer katan verimli bir çalışma ortamında hissederek çalışması ana öncelikleri arasında yer alan İnci Holding, Great Place to Work Enstitüsü tarafından yapılan değerlendirme sonrasında “Ege’nin En İyi İşverenleri” listesinde yer aldı.

Ege Bölgesi’nde faaliyet gösteren Great Place to Work sertifikalı işverenlerin dahil olduğu ve 11 bin çalışanın katılımıyla gerçekleşen çalışmada şirketler, çalışan sayısına göre 4 farklı kategoride değerlendiriliyor. Trust Index çalışan deneyimi anketi ile çalışan geri bildirimlerine göre bu sene, 26 şirket “Ege’nin En İyi İşverenleri” listesinde yer almaya hak kazandı. Ödüller, 8 Haziran 2022’de gerçekleştirilen ödül töreninde sahiplerini buldu.

Ege’nin En İyi İşverenleri’ listesinde yer almaktan duyduğu mutluluğu dile getiren İnci Holding İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü Elif İçören, “İnci Holding olarak 70.yılımızı kutlarken aldığımız bu ödül, kurucumuz Cevdet İnci’nin insana saygılı, sıra dışı fikirlere ve farklı olana şans tanıyan liderliğinin taçlanmasıdır. İnci Holding nesiller boyu Türkiye’ye örnek olmuş bir yapı. Sektörlerinde her zaman öncü ve Türkiye’yi gururla temsil ediyor. Bu parlayan gücü; işyerinde kendisi olabilen, bilgisini paylaşabilen, gelişen çalışanlarından alıyor. Hem mevcut hem de potansiyel çalışanların zihninde, çalışılmak istenen harika bir işyeri yaratma arzusu ile çalışan bağlılığı çalışmaları kültürümüzde önemli bir yere sahip. Bu pozitif çalışan deneyimi ve yüksek güven kültürümüz sayesinde çalışanlarımızın değerlendirmesiyle 2022 yılının başında Great Place to Work organizasyonu tarafından, ‘Harika İşyeri’ sertifikası almaya hak kazanmıştık. Şimdi de ‘Ege’nin En İyi İşverenleri’ listesinde yer aldık. Bağlılıkları, emekleri, fedakar çalışmaları ile bizi bugün olduğumuz noktaya taşıyan çalışanlarımıza, İnci Holding’e duydukları güven için teşekkür ediyorum.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz