İnci Akü’ye ABD’de 4 Stevie ödülü birden

0
1508

Dünyanın en saygın iş ödüllerinden The Stevie Awards’a, sektörüne yönelik geliştirdiği ilk ve tek sadakat programı ‘Birinci Kart’ ile başvuran İnci Akü, 43 ülkeden yapılan 2 bin 300 başvuru arasında iki altın, bir gümüş ve bir bronz ödül kazandı.

Dünya çapındaki organizasyonların başarıları ve pozitif katkılarının kamuoyuna tanıtılması amacıyla 2002’de oluşturulan Stevie ödül programında, bu yıl da dünya devlerinin aralarında olduğu şirketler ve markalar farklı projeleriyle yarıştı. Sektöründe ilklere imza atan İnci Akü, yeni sadakat programı ‘Birinci Kart’ ile ‘Talep Yaratmada Yılın Programı’ ve ‘Teşvikli Yönetim Çözümleri’ kategorilerinde altın, ‘Müşteri Hizmetlerinde İnovasyon’ kategorisinde gümüş, ‘Satışta İnovasyon’ kategorisinde de bronz Stevie Ödülü’nün sahibi oldu. İnci Holding ve Japon akü devi GS Yuasa ortaklığı ile faaliyetlerine devam eden İnci GS Yuasa’nın markası İnci Akü, hayata geçirdiği “Birinci Kart” uygulamasıyla satış noktalarına avantajlar dünyası sunuyor.

Las Vegas’ta düzenlenen törende ödülleri alan İnci GS Yuasa Genel Müdür Yardımcısı Hakan Yıldırım, sektöre getirdikleri ayrıcalık ve farkın ödüllendirilmesinden büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi.

Inci_Ak___Stevie___d__l__
Inci Akü Stevie ödülleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz