İkinci el araç piyasasında ekspertiz güvenilirliği

0
396
tuvsud-d-expert-23
TÜV-SÜD D-Expert

Sıfır ve ikinci el otomobil arasındaki fiyat makasının artması, yeni yasal düzenlemeyle getirilen ikinci el araçlarda ekspertiz zorunluluğu rekabet gücünü de arttırmaya başladı. İkinci el otomotiv alım satım oranı Türkiye ortalamasının üzerinde seyrederken ekspertiz sektöründe de yoğunluk yaşanıyor. İzmir’de müşterilerini sınıf 2, 4×4 arazi tipi araçlar test merkezi kategorisinde hizmet belgesiyle buluşturan TÜV SÜD D-Expert Genel Müdür Yardımcısı Ozan Ayözger, “Alıcılar artık bilinçli, ihtiyaçlarını yüksek hizmet kalitesiyle, güvenli bir şekilde çözüme kavuşturmak istiyorlar.” dedi.

İkinci el araç piyasasına getirilen ekspertiz zorunluluğuyla birlikte alıcı ve satıcılar arasındaki güven problemi ortadan kalkarken oto ekspertiz firmalarının da iş hacminde artış yaşanıyor.

TÜV SÜD D-Expert İzmir’i de kaliteyle buluşturdu

Son olarak İzmir şubesine aldığı hizmet yeterlilik belgesiyle müşterisine verdiği hizmet kalitesini tescillemiş olan TÜV SÜD D-Expert’in Genel Müdür Yardımcısı Ozan Ayözger, “Alıcılar araç ekspertizi yaptırabilecekleri güvenilir şirketlerin yolunu tutuyor. Bizde TÜV SÜD D-Expert olarak ‘Uzman Bakış, Kesin Sonuç’ mottomuz ile müşterilerimizden aldığımız geribildirimleri gelişmeye yönelik fırsatlar olarak değerlendiriyoruz. Sürdürülebilir kalite anlayışımızı arttırmak adına İzmir Gaziemir şubemizi de hizmet yeterlilik belgesiyle taçlandırdık. Hedefimiz tüm şubelerimizi yakın zamanda sınıf 2, 4×4 arazi tipi araçlar test merkezi kategorisinde hizmet belgesiyle buluşturmak. Tarafsız, güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışımızla müşterilerimizin güvendiği marka olma hedefini her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here