Hotomobil Catchy, şehiriçi ulaşımı yeniden şekillendirecek

0
153
Hotomobil Catchy
Catchy, şehiriçi ulaşımın geleceğini yeniden şekillendirmek ve sürdürülebilirlik konseptini otomotiv sektörüne entegre etmek hedefleriyle, 2024 yılında Hotomobil tarafından piyasaya sürülecek.
Renault Trucks

Mobil yaşam markası Hotomobil’in Gebze’de bulunan fabrikasında uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda üretilen Catchy, piyasaya çıkmak için gün sayıyor. İtalya’da düzenlenen EICMA Uluslararası İki Tekerlekli Araçlar Fuarı’nda ilk kez sergilenen Catchy; tüm dünyanın yaşadığı ulaşım sorununa da büyük bir fayda sağlıyor. İstendiğinde sürücü ve yolcu için konforlu ve pratik bir 2 kişilik araç olarak kullanılabilirken, istendiğinde ise station vagona dönüşerek yüksek bir taşıma kapasitesi sunan Catchy bu benzersiz özelliği sayesinde sadece bir taşıma aracı değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı ve özgürlük simgesi haline geliyor.

CPEV (Combo Purpose Electric Vehicle) sınıfının ilk ve tek aracı: Catchy

Hotomobil’in mobil yaşam dünyasına yepyeni bir soluk getiren yerli ve milli aracı Catchy, CPEV (Combo Purpose Electric Vehicle) segmentinin tek aracı olarak trafik sorununa pratik bir çözüm sunmanın yanı sıra modüler yapısı sayesinde kargo taşımacılığını da farklı bir boyuta taşıyor. Ayrıca tek kişilik bir yatağa dönüşebilme özelliği ile öne çıkıyor. Kullanıcılarına konforlu ve güvenli seyahat imkânı sunan araç sadece ergonomik, şık ve çarpıcı tasarımıyla değil çok amaçlı kullanımıyla da beğeni topluyor. Catchy, şehiriçi ulaşımın geleceğini yeniden şekillendirmek ve sürdürülebilirlik konseptini otomotiv sektörüne entegre etmek hedefleriyle, 2024 yılında Hotomobil tarafından piyasaya sürülecek.

Hotomobil Catchy
Catchy istendiğinde station vagona dönüşerek yüksek bir taşıma kapasitesi sunuyor.

Çok amaçlı kullanım: Her yolculuğa mükemmel uyum

Doğa dostu çözümler sunarak kullanıcılarının mobil yaşam ekosistemini genişletmeye devam eden Hotomobil, Quadricycle sınıfına giren Catchy ile çevreci bir yaklaşıma sahip. Şehir trafiğinde hareket özgürlüğü sunan Catchy, malzeme ve enerji kaynaklarının en az kullanımıyla çevreci bir duruş sergiliyor. 110 ila 130 km menzile sahip olan ve 45 km hıza ulaşabilen Catchy, iki kişinin rahatça yolculuk yapabileceği geniş bir oturma alanına sahip. Kişisel kullanımının yanı sıra sadece bir koltuğun ileri alınmasıyla kargo aracı olarak da kullanılabilen Catchy bu çok işlevli kullanımıyla sınıfının tek örneği.

Yüzde 100 yerli ve milli inovasyon

Karbon ayak izinin en aza indirilmesinde büyük fayda sağlayacak olan Catchy, şehiriçi ulaşım araçlarının yeni, çağdaş bir biçimini temsil ediyor. Otomobilin güvenlik, olumsuz hava koşullarına karşı koruma ve konfor gibi avantajlarını, hafif bir elektrikli aracın düşük enerji tüketimi ve alan kullanımıyla birleştiren Catchy ulaşımda kullanıcıların yeni gözdesi olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz