Hollandalı filo işletmecisi Willemsen-de Koning’e 80 eVito Tourer

0
436
mercedesbenz-evito-08
Wensink Automotive, Willemsen-de Koning ve Mercedes-Benz Vanları, 80 eVito Tourer aracı kapsayan bir sözleşme imzaladılar.

E-mobilite, yolcu taşımacılığı yapan büyük filolar alanında giderek önem kazanıyor. Bunun son örneği Hollanda’da Mercedes-Benz Vanları’na verilen büyük bir sipariş. Wensink Automotive, Willemsen-de Koning
ve Mercedes-Benz Vanları, 80 eVito Tourer aracı kapsayan bir sözleşme imzaladılar. Tamamen elektrikli filo, Utrecht ve Rotterdam’da grupların taşınmasında kullanılıyor. Diğerlerinin yanında sıfır yayımlı eVito Tourer, öğrencileri Utrecht içindeki ve çevresindeki okullara taşıyacak ve daha önce kullanılan içten yanmalı motorlara sahip araçların yerine geçecek.

mercedesbenz-evito-03
Akü-elektrik tahrik sistemi, 85 kW güç ve 295 Nm’ye kadar tork üretebiliyor.

Kamusal alanlarda taksi, okul ve yolcu taşımacılığında uzman Hollandalı Willemsen-de Koning, eVito Tourer araçlarla kentiçindeki hava kalitesinin iyileştirilmesine katkıda bulunuyor. Utrecht, Hollanda’da en yüksek şarj noktası yoğunluğuna sahip bölge ve bu nedenle elektrikli bir filo için en iyi şartları sağlıyor.

eVito Tourer ile yüksek konfor, yüksek esneklik

Kentiçinde insanları taşımak için terzi işi üretilen eVito Tourer, yayımsız sürüşü ve düşük gürültü yayımlarını yüksek yolcu konforuyla bir araya getiriyor. 41 kWh’lik akü sığası ile araç, 156 ve 186 kilometre arasında menzil sunuyor. Altı saatlik şarj sonrasında tüm menzil tekrar kullanılabiliyor. Akü-elektrik tahrik sistemi, 85 kW güç ve 295 Nm’ye kadar tork üretebiliyor.

mercedesbenz-evito_01
41 kWh’lik akü sığası ile araç, 156 ve 186 kilometre arasında menzil sunuyor. Altı saatlik şarj sonrasında tüm menzil tekrar kullanılabiliyor.

Akülerin gövdenin altına yerleştirilmesi sayesinde eVito Tourer, herhangi bir kısıtlama olmadan geniş bir iç hacim sunuyor ve sürücü koltuğunun yanı sıra sekiz adet yolcu koltuğu araca yerleştirilebiliyor. Orta sınıf van, iki farklı dingil mesafesiyle sipariş edilebiliyor. Temel sürümün toplam uzunluğu 5140 mm iken ekstra uzun sürüm 5370 mm’lik uzunluğa sahip.  

mercedesbenz-evito-06
Mercedes PRO ile Mercedes-Benz, yeni filo ve araç yönetimi seçenekleri sunuyor. Yenilikçi bağlantı çözümleri sadece eVito Tourer’ın daha etkin ve verimli şekilde kullanılmasına olanak vermiyor, aynı zamanda kolay filo idaresi sağlıyor.

eVito Tourer, yolcu sayısına ve istenilen konfor seviyesine bağlı olarak yolcu taşımacılığının en zorlu talepleri için özel ve esnek çözümler sunuyor. Önceden konfigüre edilmiş yolcu bölümündeki koltuklandırma çok sayıda koltuklandırma seçeneği arasından kişisel ihtiyaçlara göre özel olarak ısmarlanabiliyor. İzin verilen toplam yüklü ağırlık ise 3200 kg.

mercedesbenz-evito-02
Tamamen elektrikli filo, Utrecht ve Rotterdam’da grupların taşınmasında kullanılıyor.

Van ProCenter

Willemsen-de Koning’in eVito Tourer’ı seçmesindeki bir başka neden ise Mercedes-Benz Van ProCenter tarafından sunulan hizmet. Yolcu taşımacılığında büyük uzmanlığa sahip özel mobilite merkezleri, tamamen elektrikli insan taşımacılığının başarılı bir şekilde devreye alınmasında önemli ortaklar olarak dikkat çekiyor. Birçok sürüş programının en uygun şekilde kullanılması, menzilin artırılması ve tüketimin düşürülmesi için Willemsen-de Koning sürücüleri için eğitimler düzenleniyor olacak.

mercedesbenz-evito-05
Willemsen-de Koning’in eVito Tourer’ı seçmesindeki bir başka neden ise Mercedes-Benz Van ProCenter tarafından sunulan hizmet.

Mercedes PRO ile Mercedes-Benz, yeni filo ve araç yönetimi seçenekleri sunuyor. Yenilikçi bağlantı çözümleri sadece eVito Tourer’ın daha etkin ve verimli şekilde kullanılmasına olanak vermiyor, aynı zamanda kolay filo idaresi sağlıyor. Tüm bağlantılı hizmetler Mercedes PRO connect altında toplanıyor. Bu web hizmeti, filo yöneticisini tüm araç ve sürücülerle bağlıyor. Filo yöneticisi; konum, akü seviyesi ve bakım aralığı gibi araç bilgilerine istediği an erişebiliyor. Mercedes PRO connect modül temelli ve esnek. Filo yöneticileri, kendi işlerini ve sürücülerin işlerini kolaylaştıracak işlevleri kesin bir şekilde seçebiliyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here