Hödlmayr, Mercedes-Benz çekici ve kamyonları taşıyor

0
443
Hödlmayr Nakliyat, Mercedes-Benz çekici ve kamyonlarının Aksaray'dan dağıtımını gerçekleştiriyor.
Hödlmayr Nakliyat, Mercedes-Benz çekici ve kamyonlarının Aksaray'dan dağıtımını gerçekleştiriyor.

Hödlmayr Nakliyat ve Ticaret Ltd. Şti., Mayıs 2019 tarihinden itibaren Mercedes-Benz marka çekici ve kamyonlarının teslimatlarını üstlendi.

Merkezi İstanbul Ümraniye’de bulunan şirket, özellikle kapıdan kapıya teslimat kavramıyla beğeni topluyor. Bu kavram, Hödlmayr’ın araçları Mercedes-Benz’in Aksaray’da bulunan fabrikasından teslim alıp, gemi yoluyla Trieste’ye nakledilmesini ve oradan da Avrupa ülkelerine teslimatını içeriyor. Hödlmayr Nakliyat ve Ticaret Ltd. Şti. Genel Müdürü Hande Çarıkcı, Biz, Hödlmayr şirketinin Türkiye iştiraki olarak bu süreçte Aksaray’dan Trieste’ye nakliyatı organize ediyoruz; kardeş şirketimiz Hödlmayr High & Heavy ise Trieste’den ilgili nihai hedef noktasına teslimatı gerçekleştiriyor.” bilgisini verdi.

Çekici üstünde çekici prensibinin sağladığı katma değer

Araçlar, sürülerek nakil edilmediklerinden dolayı, neredeyse sıfır kilometre ile alıcıya ulaştırılıyor, dolayısıyla müşteriye büyük bir katma değer sağlanıyor. Hande Çarıkcı, “Çekicilerin, çekici üstünde taşınması yıllardır Hödlmayr Türkiye’nin standart uygulamasıdır. Bu kadar büyük adetli bir işte, bu sistem sayesinde çok daha hızlıyız. Zarar riskinin aza indirgenmesi ve karbondioksit salınımının azaltımı da cabası.” diye ekledi.

Bu bütünsel kavramın yanı sıra elbette kullanılan ekipmanlar da tercih sebebi olan ek bir başarı faktörü oluşturuyor. Hödlmayr High & Heavy Genel Müdürü Wolfgang Aigner, “High & Heavy çekicilerimiz, örnek olarak yeni GigaSpace çekicilerin nakliyesine uygun olduğu sertifikalandırılmış nadir araç türlerindendir.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here