Hidromek Konya Tarım Fuarı’nda

0
1390
Renault Trucks

Türkiye’de son 9 yıldır kazıcı yükleyici, son 6 yıldır ise hidrolik ekskavatör satışlarında pazar önderi olan Hidromek, tarım sektörünün yerli ve yabancı temsilcileriyle Konya’da buluşuyor. Hidromek, ürünlerini 20 – 24 Mart tarihleri arasında Konya Tarım Fuarı’nda sergiliyor.

Yurtiçi ve yurtdışı fuarlarla sektördeki konumunu güçlendiren Hidromek, fuarda kazıcı yükleyici, paletli ekskavatör ve mini kazıcı yükleyici ürün gruplarından oluşan makinelerini ziyaretçiler ile buluşturdu.

HMK 102S SUPRA

Zorlu ve uzun çalışma şartlarına göre tasarlanan HMK 102S Supra kazıcı yükleyici, düşük yakıt tüketimi ve yüksek performans sağlayarak iş verimliliğini artırıyor. HMK 102S Supra’da hem yük taşıma gücünü hem de dayanıklılığı artırmak amacıyla ağır hizmet tipi akslar kullanıldı. İyi ağırlık dağılımına ve geniş denge ayaklarına sahip HMK 102S Supra, engebeli arazilerde istikrarlı bir kazı olanağı sağlıyor.

HMK 140 LC

Her türlü saha şartları için farklı çalışma modları ile yakıt tasarrufu sağlayan HMK 140 LC paletli ekskavatör, uzun ömür bileşeni gözetilerek üretildi. Ağır saha şartlarında en yüksek performans sağlayan HMK 140 LC paletli ekskavatör, konforlu kabini ve yüksek kumanda kabiliyeti ile  sınıfında önder operatör konforunu ve birçok donanımı kullanıcısına sunuyor.

HMK 62 SS

Kompakt boyutları, kendi ekseni etrafında tek noktada 360 derece dönebilme yeteneği, yükleme kolaylığı ve farklı ataşmanlarla kullanılabilme özelliği ile çok yönlü kullanım sağlayan HMK 62 SS mini kazıcı yükleyici, özellikle şehiriçi ve tarım uygulamalarında farkını ortaya koyuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz