Hareket Proje Taşımacılığı, 220 tonluk yatı başarıyla teslim etti

0
1185

Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği, Numarine Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi’nden, Tuzla RMK Tersanesi’ne yat taşıma operasyonunu kısa zamanda tamamladı. 220 ton ağırlığındaki yatı SPMT ve PPU kullanarak taşıyan Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği, taşıma esnasında güvenlik riski oluşmaması için Gebze bölgesinde bulunan 32 orta gerilim hattını yere indirdi, bir yüksek gerilim hattının da enerjisi kesildi.

İndirme ve montaj işlemlerini uluslararası standartlara uygun olarak ve son teknoloji ürünü donanımlarla gerçekleştiren Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği, “Ulaştırma Geliştirme Yöntemi” adını verdiği çalışma sistemiyle Türkiye, Türkmenistan, Irak, Suriye, Ürdün, Gürcistan, Romanya ve Azerbaycan’ın da dahil olduğu yirminin üzerindeki farklı ülkede büyük ölçekli projelere imza atıyor. Her türlü ağır yük projesi, ağır yük mühendislik çözümleri, projelendirme, kaldırma, taşıma, indirme ve montajda çeşitli seçenekler sunan Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği, teknolojiye yaptığı yeni yatırımlarla hızla büyümeye devam ederek, sektörde birçok ilki hayata geçiriyor.

220 ton ağırlığındaki yatı SPMT ve PPU kullanarak taşıyan Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği, taşıma esnasında güvenlik riski oluşmaması için Gebze bölgesinde bulunan 32 orta gerilim hattını yere indirdi, bir yüksek gerilim hattının da enerjisi kesildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here