Gürsel Taşımacılık, Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük taşıma operatörü olmayı hedefliyor

0
353
hurer-fethi-gundus_moayad-Abu-Fardeh_turker-karahasan_levent-birant
Gürsel Taşımacılık A.Ş., Ürdün’deki iştirakinin 2. faz ihalesini de kazandığını duyurdu. 
Renault Trucks

Gürsel Taşımacılık A.Ş., Ürdün’deki iştirakinin 2. faz ihalesini de kazandığını duyurdu. Yapılan açıklamada “Jordanian and Turkish for Public Bus Management and Operation Company’nin 2019 yılında faaliyete başladığı 5+5 yıllık kontratı, 2. faz ihalesini de kazanılmasıyla uzamış, toplam hizmet süresi gerçekleşen 3,5 yıla ilave olarak 5 + 5 yıl genişlemiştir.” denildi.

“2023 yılı 3.2 milyar konsolide ciro bekliyoruz

Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hürer Fethi Gündüz, yaptığı açıklamada; “2. fazla birlikte Ürdün’de faaliyet gösteren mevcut 135 araçlık kapasitemizi 136 araç daha artarak toplam 271 araca çıkarttık. Filomuz da 5 + 5 yıl süreyle faaliyette kalacak. 5+5 yıllık sürede toplam ciro büyüklüğünün 315.000.000  USD olmasını beklemekteyiz.” dedi.

Gürsel Taşımacılık A.Ş., 2019 yılında faaliyete başladığı operasyonlarında, proje kapsamında verdiği hizmetler arasında sürücü seçme-yerleştirme, eğitimler, kurumsal giyim-dış görünüm ile otobüslerin tamir bakım servisleri, sürücü konaklama alanları, yakıt istasyonu, geri dönüşümlü otomatik dış yıkama istasyonu ve operasyon kontrol merkezinin bulunduğu 45.000 m2 büyüklüğündeki Ortadoğu’nun en modern garajının inşaası da yer alıyor. Bu operasyonun yürütülmesinde tamamen Türk ekipler tarafından geliştirilen, hat planlama, sürücü görev planlama, garaj ve filo yönetimi, araç takip sistemini tümleşik olarak yönetebilen özel ERP sistemi bulunuyor. Tüm faaliyetlerin tek ekran üzerinden izlenebildiği sistemler Ürdün’de halen ilk ve tek olarak Gürsel tarafından işletilen operasyonlarda kullanılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz