Genç UND ve bölge üye toplantıları Bolu’da gerçekleştirildi

0
172
genc-und-ve-bolge-uye-toplantilari-bolu-da-gerceklestirildi-12
Genç UND Çalışma Grubu toplantılarının dördüncüsü Bolu’da gerçekleştirildi.

Sektörün geleceğinde söz sahibi olacak şirket temsilcisi gençlerin kişisel ve mesleki gelişimlerinin desteklenmesi, sektörde rekabetçi bir geleceğe hazırlanmaları konusunda bilgi ve deneyim imkânlarının artırılması amacıyla kurulan Genç UND Çalışma Grubu toplantılarının dördüncüsü Bolu’da gerçekleştirildi.

Sektörün geleceğini tasarlayacak olan gençlerle yapılan toplantıda GENÇ UND çatısı altında yapılacak olan online eğitimler, teknik geziler ve çalıştaylar hakkında UND İcra Kurulu Başkanı Alper Özel tarafından bilgi verildi, gençlerin soruları cevaplandırıldı.

Toplantıda ayrıca UND Strateji ve İş Geliştirme Başkanı Fatih Şener, “Kurumsal Başarı için Liderlik” eğitimi vererek, Genç UND’lilere değişime uyum sağlamanın ve liderliğin önemini anlattı.

genc-und-ve-bolge-uye-toplantilari-bolu-da-gerceklestirildi-11
UND Strateji ve İş Geliştirme Başkanı Fatih Şener, “Kurumsal Başarı için Liderlik” eğitimi vererek, Genç UND’lilere değişime uyum sağlamanın ve liderliğin önemini anlattı.

Bolu bölge üyeleri ile bir araya gelindi

Genç UND Toplantısı sonrasında bölge üyeleriyle bir araya gelindi. UND İcra Kurulu Başkanı Alper Özel ile Strateji ve İş Geliştirme Başkanı Fatih Şener tarafından sektörün güncel meseleleri hakkında bilgilendirmelerde bulunularak bölge üyelerinin soru ve talepleri dinlendi.

Bölge üyeleri tarafından dile getirilen belge sorunları, UBAK dağıtım esasları, mülteci sorunu ve belge iade zorunluğu hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Sorunların çözümü konusunda uluslararası kurumlar ve Bakanlıklar nezdinde yapılan girişimler anlatıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz