‘Geleceğin Treyleri Yola Çıkıyor’, ilk durak Konya

0
275
Treder
TREDER, sektörün önündeki yeni standartları anlatmak amacıyla İntermobil ve Mobilite firmalarıyla “Geleceğin Treyleri Yola Çıkıyor” adı altında yeni bir eğitim projesine başlıyor.

Treyler sektörünün tek temsilcisi Treyler Sanayicileri Derneği (TREDER), sektörün önündeki yeni standartları anlatmak amacıyla İntermobil ve Mobilite firmalarıyla “Geleceğin Treyleri Yola Çıkıyor” adı altında yeni bir eğitim projesine başlıyor. TREDER üyeleri başta olmak üzere tüm sektör paydaşlarına açık olacak eğitim 18 Nisan tarihinde Ramada Plaza By Wyndham Konya’da yapılacak.

TREDER çatısı altında İntermobil ve Mobilite’nin işbirlikleriyle yapılacak ‘Geleceğin Treyleri Yola Çıkıyor’ eğitim projesi treyler sektöründe hali hazırda yürürlükte olan ve gelecekte yürürlüğe girecek standartları içerecek. Konya’da yapılacak ilk eğitim tam gün sürecek ve konusunda yetkin kişiler tarafından verilecek. Eğitim ile ilgili katılacak kişilere sertifika verilecek olup toplamda eğitimin 60 kişi el sınırlı olması planlanıyor.

TREDER Teknik Komite Başkanı Fuat Erdem, proje ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Teknik Komite olarak kurluduğumuz günden beri eğitimin önemini biliyoruz ve pandemi dahil eğitimlere aralıksız devam ediyoruz. ‘Geleceğin Treyleri ve Türkiye’de Treyler Üretimin Geleceği ana temasıyla düzenlediğimiz 6. Ağır Vasıta, Treyler Zirvesi’nin önemli çıktılarından biri de sektörü bekleyen yeni regülasyonlar hakkında yapılacak olan eğitimler idi. İntermobil ve Mobilite firması ile yeni bir eğitim projesine başlıyoruz. İlk eğitimi Konya’da bir gün sürecek şekilde yapacağız. Çok önemli misyonu yerine getireceğimize inanıyorum. Sektördeki tüm tedarikçilerimizle her zaman yeni işbirliklerini açık olduğumuzu da ifade etmek isterim.”

Eğitime katılmak isteyenler genelsekreter@treder.org.tr adresinden iletişime geçebilirler.

Eğitim Konuları ve Eğitim Verenler

Dijital Araç Uygunuk Belgesi ( e-COC) uygulama detayları (2018/858/EU Madde 37)

Treylerlerin Yakıt Tüketimi ve Enerji Verimliliği Performansı (2022/1362/EU) 

Treyler Alanında Yazılım Güncelleme ve Siber Güvenlik Uygulamaları (ECE R 155-156) 

Lastilk Basınç İzleme Sistemleri ve Uygulama Örnekleri (ECE R 141) 

Üretim Uygunluğu (COP) ve Piyasa Gözetim Denetiminde Yeni Yaklaşımlar

Mobilite Araç Tip Onay Mühendisi Hasan Yazar 

Mobilite Treyler Ekip Lideri Mehmet Yüksel 

Mobilite Müdürü Zehra Doğan 

Mobilite İş Geliştirme Direktörü Erdal Çınarcı

Treyler Teknik Eğitim ve Araç Montaj Usulleri iEBS Sistemi ve Sistem İçerikleri

Treyler Sistemlerindeki Yenilikler Ve Değişimler Optitire Ve Tailguard

İntermobil OE Proje ve Ürün Müdürü Fırat Sinmeç

İntermobil Satış Direktörü TRAM Uğur Dal

İntermobil Satış Müdürü TRAM Ozan Kardeş

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz