GEFCO, ODD Gladyatörleri 2018’de de sponsorluğuna devam etti

0
376
PHOTO_GEFCO_03
Gefco

Tedarik zinciri hizmetlerinin küresel hizmet sağlayıcısı GEFCO Grubu, 04 Ocak 2019 tarihinde İstanbul’da düzenlenen ODD Satış ve İletişim Ödülleri’nin kesintisiz olarak 9’uncu defa sponsorları arasında yer aldı.

Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin önde gelen lojistik sağlayıcılarından biri olan ve bitmiş araç lojistiği uzmanı GEFCO, otomotiv sektörünün bu önemli gecesinde sponsorlar arasında yer aldı.

Sektörün önde gelen isimlerinin katıldığı gecede, GEFCO Türkiye Genel Müdürü ve Ortadoğu Bölge Müdürü Denis Renard da gecede bir ödül verdi. İletişim Ödülleri kategorisinde Yılın Gazete Uygulaması dalında birinci olan Renault markasına ödülü GEFCO Türkiye tarafından verildi.

GEFCO Türkiye Genel Müdürü ve Ortadoğu Bölge Müdürü Denis Renard otomotiv sektörünün “en”lerinin belirlendiği bu geceye GEFCO olarak katılmaktan memnuniyet duyduklarını belirterek, şöyle devam etti: “GEFCO olarak otomotiv sektörünün her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz. Örneğin, 2018’de inovasyona yönelik stratejilerimizi artırdık ve yeni fikirler bulmak ve teşvik etmek için özel bir İnovasyon Laboratuvarı kurduk. Bu laboratuvardan çıkan, müşterilerin araçlarının kapıdan kapıya nakliyesini organize eden bir akıllı telefon uygulaması olan My Car Is There (Arabam Orada) sayesinde; 2018 Avrupa Otomotiv Lojistiği Konferansı’nda ‘İnovasyon Lideri’ ödülünü aldık.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here