Garenta ve İkinciyeni.com genel müdürlüğüne yeni atama

0
1053
Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız
Renault Trucks

Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren, araç kiralama pazarının yenilikçi markası Garenta ve online ikinci el otomobil alım satım platformu olan ikinciyeni.com’un yeni genel müdürü 01 Kasım 2018 itibarıyla Emre Ayyıldız oldu.

2002 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Emre Ayyıldız, 2004 yılında satın alma uzmanı olarak başladığı kariyerine, 2005 yılında strateji departmanı lideri olarak devam etti. 2007 yılında girdiği filo kiralama sektöründe birçok kademede görev alan Emre Ayyıldız, Ağustos 2011’de Çelik Motor ailesine katıldı.

Çelik Motor bünyesinde sırasıyla operasyon müdürlüğü, satış ve pazarlama müdürlüğü, marka müdürlüğü, marka direktörlüğü, operasyon ve tedarik zinciri direktörlüğü görevlerinde bulunan Emre Ayyıldız, 1 Kasım 2018 itibarıyla Garenta ve İkinciyeni.com’un genel müdürlüğü görevine getirildi.

İngilizce ve Çince bilen Emre Ayyıldız, Çelik Motor çatısı altında faaliyet gösteren Bulur ve Praticar markalarından da sorumlu olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz