Ford Trucks F-MAX’in yağları Opet Fuchs’tan

0
653

Uluslararası Yılın Kamyonu ödülünü kazanan yeni Ford Trucks F-MAX’in ilk yağ dolumlarını Opet Fuchs gerçekleştirecek.

Dünya tanıtımı Hannover Uluslararası Ticari Taşıt ve Yan Sanayi Fuarı’nda (IAA) gerçekleştirilen ve Uluslararası Yılın Kamyonu Ödülü’ne layık görülen yeni Ford Trucks F-MAX’ in ilk yağ dolumunu Opet Fuchs gerçekleştiriyor. Madeni yağ sektörünün önder firmalarından Opet Fuchs, Türkiye’de geliştirilen ve üretilen F-MAX‘in periyodik bakımlarında kullanılmak üzere Ford Otosan onaylı FMY Madeni Yağları’nı da orijinal yedek parça olarak tedarik ediyor.

Ford Trucks’ın yeni çekicisi F-MAX‘in ilk dolumuna Opet Fuchs dünyanın en ince ağır ticari diferansiyel yağı olan FMY FORMULA GEAR CD 75W-85 ürününü, hidrolik direksiyon yağı olarak FMY ATF TYPE A ürününü ve motor yağı olarak ise FMY FORMULA XLD 5W-30 ürününü tedarik ediyor.

Yenilikçi yaklaşımı, ürün kalitesi, uzmanlığı ve rekabetçi gücü ile öne çıkan Opet Fuchs, otomotiv alanındaki başarılı uygulamalarının yanı sıra endüstriyel uygulamalarda da demir-çelikten gıdaya, camdan rüzgar enerjisine kadar uzanan birçok sektörde 10 binden fazla formülasyon ile ürünlerini sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here