FNC Otomotiv’den Tuncay Seyahat’e 75 adet Isuzu D-Max pick-up ve Novo Lux midibüs

0
825
cimenler_Isuzu
Anadolu Isuzu, taşımacılık hizmetleri alanında Kocaeli’nin önde gelen şirketlerinden olan Tuncay Seyahat'e pick-up ve midibüsten oluşan toplam 75 aracın teslimatını gerçekleştirdi.

Anadolu Isuzu, belediyeler başta olmak üzere toplu ulaşım ve taşıma hizmeti veren işletmelere yönelik filo satışlarını tam zamanında gerçekleştirdiği teslimatlarla sürdürüyor. FNC Otomotiv, Kocaeli’nin önde  gelen taşımacılık şirketlerinden Tuncay Seyahat’e 69 adet Isuzu D-Max pick-up ve 6 adet Novo Lux midibüs teslimatını gerçekleştirdi. Her zaman Isuzu kalite ve sağlamlığını tercih eden Tuncay Seyahat, filosundaki D-Max pick-up sayısını son teslimatlarla birlikte artırarak 100 adede ulaştı. Tuncay Seyahat tarafından Kocaeli Belediyesi’nin kullanımına sunulacak araçlar, çeşitli belediyecilik ve ulaşım hizmetlerinde kullanılacak.

Araçlar, Anadolu Isuzu’nun Kocaeli Yetkili satıcısı FNC Otomotiv tarafından 2 Eylül 2022 günü gerçekleştirilen bir törenle teslim edildi. Geniş katılımlı teslimat törenine Tuncay Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Tuncay ve Başkan Yardımcısı Vedat Tuncay, FNC Otomotiv bayii sahibi Fikret Çimen, Fatih Çimen ve Nazım Çimen, Anadolu Isuzu Satış Direktörlüğü’nden ise Ticari Fonksiyonlar Grup Direktörü Hakan Kefoğlu  ile Yurtiçi Satış Direktörü Yusuf Teoman, Kamyon&Pick-up Satış Müdürü Atakan Gürler, Otobüs Satış Müdürü Murat Küçük, Bayi Kanalı Yöneticisi Ferhat Sancaklı, Bayi Kanalı Sorumlusu Emin Günışık, Filo ve Kilit Müşterileri Sorumlusu Hamdi Toker katıldı.

isuzu_cimenler_Teslimat
Toplamda 69 adet Isuzu D-Max pick-up ve 6 adet Novo Lux midibüsten oluşan araçların satışı ve teslimatı Anadolu Isuzu’nun Kocaeli yetkili satıcısı FNC Otomotiv tarafından gerçekleştirildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz