Fiat Egea’dan yıl sonu fırsatı

0
460

Satışa sunulduğu 2015 yılından bu yana 110 bin adedi aşkın satılan Fiat Egea, yılın son fırsatıyla ezberleri bozmaya devam ediyor. “İyi bir otomobil aynı zamanda ulaşılabilir olmalı ”iddiasıyla yola çıkan Fiat Egea, aralık ayında Türkiye’de üretilen modeller içinde en ekonomik fiyatları sunuyor. Fiat Egea Sedan, yıl sonuna kadar geçerli kampanya kapsamında 61 bin 800 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, Fiat Egea Ailesi’nin tüm modelleri 36 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli faizsiz kredi seçeneğiyle de satın alınabiliyor.

Fiat Egea Sedan

Tofaş’ın, 1 milyar dolarlık yatırım yaparak, 2015 yılının sonunda seri üretime geçirdiği ve Avrupa başta olmak üzere 50’den fazla ülkeye ihraç ettiği Fiat Egea, yılın son ayında benzersiz bir fırsatla otomobil severlerin karşısına çıkarak ezberleri bozmaya devam ediyor.  “İyi bir otomobil aynı zamanda ulaşılabilir olmalı” iddiasıyla yola çıkan Fiat Egea, aralık ayında geçerli olacak kampanya ile otomobil sahibi olmak isteyenler için büyük avantaj sunuyor. Fiat Egea Sedan, aralık ayına özel kampanya kapsamında 61 bin 800 TL’den başlayan fiyatlarla tercih edilebiliyor. Üstelik tüm Fiat Egea Ailesi modelleri, 36 bin TL’ye kadar 12 aya varan vadeli faizsiz kredi seçeneğiyle de satın alınabiliyor.

İlk 11 ayın önderi Fiat Egea Sedan

Türkiye’nin en ekonomik otomobilinin Egea Sedan olduğuna dikkat çeken Fiat Marka Direktörü Altan Aytaç, “Egea Sedan ürün özellikleri ve kullanım ekonomisinin yanı sıra, 61 bin 800 TL’den başlayan rakipsiz fiyatıyla da ezber bozmaya devam ediyor. 2017 yılının en çok satılan modeli olan Fiat Egea Sedan, bu yıl 26 bin 342 adetlik satış rakamına ulaşarak, 2018 yılının ilk 11 ayında kendi sınıfının ve Türkiye’nin en çok satılan modeli oldu.”  yorumunda bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here