FAG WheelSet tamirhanelerin hayatını kolaylaştırıyor

0
298
FAG_PC_WheelSet
Schaeffler, FAG WheelSet ile tekerlek rulmanının yanı sıra profesyonel onarımda ihtiyaç duyulabilecek tüm aksesuarları sunuyor.

Halihazırda hem seri üretimde hem bağımsız otomotiv yenileme pazarında tüm tekerlek rulmanı nesillerini portföyünde barındıran Schaeffler, neredeyse tüm araçlara ve onarım gereksinimlerine uygun çözümler sunuyor; dünya çapında binek ve ticari araçlarda kullanılan FAG tekerlek rulmanlarıyla sektörde öne çıkıyor. FAG WheelSet ile tekerlek rulmanının yanı sıra profesyonel onarımda ihtiyaç duyulabilecek tüm aksesuarları bir arada sunan Schaeffler, böylece tekerlek rulmanı onarımında da standardı belirliyor. FAG WheelSet, tamirhanelere hızlı, profesyonel ve güvenli hizmet sağlayabilecekleri eksiksiz bir onarım kiti sunuyor. Schaeffler ayrıca REPXPERT tamirhane portalı ile tekerlek rulmanı onarımında tamirhane profesyonellerinin ihtiyaç duyabilecekleri tüm bilgilere kolayca ve ücretsiz olarak erişmesini sağlıyor.

Otomotiv ve endüstri sektörlerinin küresel çapta lider tedarikçilerinden Schaeffler, FAG markası altında tekerlek rulmanı geliştirme çalışmalarını son yıllarda yaptığı birçok yenilik ve aldığı birçok patentle kayda değer ölçüde ilerletti. Schaeffler’in FAG tekerlek rulmanları, seri üretimde kazanılan deneyimi, bağımsız otomotiv yenileme pazarına sunuyor. Onarım kitleri gerekli tüm aksesuarları içeriyor. Ayrıca tamirhane profesyonelleri geniş kapsamlı hizmetlere erişim sağlayabiliyor.

Tamirhane profesyonellerine büyük kolaylık sağlıyor

Tekerlek rulmanı değiştirilirken bazı aksesuarların da değiştirilmesi gerekiyor. Ancak, doğru aksesuarları arayıp bulmak tamirhaneler için çoğu kez zaman kaybına neden oluyor. Schaeffler’in FAG WheelSet tekerlek rulmanı seti, üretici tarafından onarım için gerekli görülen tüm aksesuarlarla birlikte geliyor. Böylece sipariş esnasında zaman kazandırıyor ve güvenli bir onarım sağlıyor. Somun, cıvata ve diğer tüm parçaların ilgili tekerlek rulmanı ve araca uygun olması sayesinde yeni parçaların daha uzun ömürlü olmaları da garantilenmiş oluyor. FAG WheelSet, kalitesiyle pazarda öncü olan tekerlek rulmanları ve aksesuarlarıyla tam uyumlu ve sorunsuz olarak çalışmayı sağlıyor.

Tamirhaneler için tekerlek rulmanlarının montajını kolaylaştırıyor

Her tekerlek rulmanı nesli ayrı bir onarım süreci gerektiriyor. Bazı durumlarda profesyonel parça değişimi için özel servis takımlarına gerek duyulabiliyor. Kilitleme halkası ve alından freze gibi farklı FAG yenilikleri 2.1 Nesil tekerlek rulmanlarının montajını kolaylaştırarak onarım sürecinin daha güvenli ve hızlı şekilde tamamlanmasına katkıda bulunuyor. Düşük sürtünmeli tork sızdırmazlık elemanı da modern FAG tekerlek rulmanlarını kirlenmeye karşı etkin şekilde korurken, sürtünmenin azaltılması sayesinde kayda değer verimlilik sağlıyor.

Binden fazla parça içeriğiyle tüm onarımlar için çözüm oluyor

Schaeffler, binden fazla parça içeren FAG WheelSet ile neredeyse tüm onarımlar için doğru çözümü sunuyor. Ürün yelpazesi, sürekli olarak, ülkeye özel araç filoları ve araca özel onarım gereksinimlerine göre güncellenerek, rulmanların özellikle verimli bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. Bu durum da tamirhanelerin gündelik işlerini oldukça kolaylaştıran bir avantaja dönüşüyor.

Uzmandan uzmana: REPXPERT tamirhane portalı

Schaeffler, tekerlek rulmanı onarımında tamirhane profesyonellerine geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Tüm hizmetlerini REPXPERT markası altında toplayan Schaeffler bu kapsamda; online katalog, teknik eğitim, destek hattı ve tekerlek rulman montajı konularında ipuçları veriyor. Tamirciler tüm bu hizmetlere Schaeffler REPXPERT tamirhane portalı üzerinden rahatlıkla erişebiliyor. Ayrıca teknik broşürler ve servis bülteni gibi materyallerin yanı sıra araca özel montaj talimat dokümanları ve videoları gibi yeni içeriklere, Schaeffler’in REPXPERT portalından 7/24 ulaşılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz