Eyüp Lojistik, 12 adet MAN’ı filosuna kattı

0
2398
MAN_Eyup_Lojistik_teslimat__2_
Eyüp Lojistik’in satın aldığı çekiciler, MAN’ın Ankara Akyurt’taki tesislerinde düzenlenen törenle teslim edildi.

Temelleri 1936 yılına kadar uzanan lojistik sektörünün köklü ve güçlü markası Eyüp Lojistik, son yatırımında MAN’ı tercih etti. Eyüp Lojistik, 12 adet MAN TGS 18.420 4×2 BLS-UY tipi çekici ile filosunu daha da güçlendirdi.

Uluslararası nakliye, depolama, özel proje taşımacılığı gibi lojistik sektörünün birçok alanında hizmet veren Gaziantep merkezli Eyüp Lojistik’in satın aldığı çekiciler, MAN’ın Ankara Akyurt’taki tesislerinde düzenlenen törenle teslim edildi. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Ankara Şube Kamyon Satış Müdürü Tayfun Kazazoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen törene Eyüp Lojistik adına Yılmaz Çevik katıldı.

Köklü geçmişi ve hizmet çeşitliliği ile Eyüp Lojistik’in müşterilerinin tüm lojistik ihtiyaçlarını en ideal şekilde karşıladığına vurgu yapan Yılmaz Çevik, “Tüm hizmetlerimizde ortaya koyduğumuz mükemmeliyetçi yaklaşım, aynı zamanda her alandaki altyapımızın kalitesini de ortaya koyuyor. Bu doğrultuda hizmet kalitemizin en temel unsurlarından biri de hiç şüphesiz yaklaşık 200 araçlık filomuzdur. Filomuzu daha da güçlendirmek için gerçekleştirdiğimiz 12 çekicilik son yatırımımızda da; araç niteliklerinin yanı sıra işletme giderleri ve satış sonrası hizmetlerde sunulan cazip avantajlar nedeni ile tercihimizi MAN’dan yana kullandık.” şeklinde konuştu.

MAN_Eyup_Lojistik_teslimat__3_
Eyüp Lojistik, 12 adet MAN TGS 18.420 4×2 BLS-UY tipi çekici ile filosunu daha da güçlendirdi.

Satışı gerçekleştiren MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. İstanbul Şube Kamyon Satış Müdürü İbrahim Altun da MAN’ın ‘yaşam boyu iş ortağı’ olarak kabul ettiği müşterilerini her alanda odağına aldığını vurguladı. İbrahim Altun, “MAN olarak, üretimden satışa ve satış sonrası hizmetlere kadar her alanda müşteri odaklı bir yaklaşım sergiliyoruz. Dolayısıyla müşterilerimizle uzun soluklu ve güçlü işbirliklerimiz bulunuyor.” diyerek, Eyüp Lojistik ile gerçekleştirdikleri bu işbirliğinin, daha uzun yıllar gelişerek devam edeceğine dair inancını dile getirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here