Ertuğrul Bul, Auto King CEO’su oldu

0
775
Renault Trucks

Sigorta sektörünün tecrübeli isimlerinden Ertuğrul Bul, Auto King’e CEO olarak atandı.

Türkiye’nin önde gelen oto bakım ve onarım markası Auto King’de CEO ataması gerçekleştirildi. TEB Sigorta, Zurich Sigorta, Sigorta Dükkanım ve FU Gayrimenkul gibi şirketlerde uzun yıllar yöneticilik yapan sigorta sektörünün deneyimli isimlerinden Ertuğrul Bul, 7 Ağustos 2018 itibariyle Auto King’in CEO’su olarak göreve başladı.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nde Bölge Planlama master’ı yapan ve ardından Ziraat Bankası Bankacılık ve Sigortacılık Okulu’nda eğitim alan Ertuğrul Bul, profesyonel kariyerine Ziraat Bankası’nda başladı. Çalışma hayatına Garanti Bankası ve Garanti Sigorta’da devam eden Ertuğrul Bul, Garanti Sigorta’da CMO, CCO ve CFO gibi önemli görevlerde bulundu. Ardından TEB Sigorta’ya CEO olarak atanan Bul, daha sonra Zurich Sigorta, Sigorta Dükkanım ve Fu Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlık şirketlerinde CEO olarak görev yaptı.

Auto King CEO’su Ertuğrul Bul

Sigorta sektöründeki başarılı projeleriyle tanınan Auto King CEO’su Ertuğrul Bul, “Auto King ailesine katılmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. ‘Türkiye’nin Yetkili Servisi’ sloganı ile yola çıkan Auto King, her geçen gün, tüketicisine biraz daha yaklaşıyor, biraz daha güçleniyor. Auto King’e uzun yıllardır kazandığım deneyimleri aktarmak için sabırsızlanıyorum. Müşteri memnuniyetini daha da artıracak projelere ve hizmet kalitemizi standartların üzerine taşıyacak yeniliklere imza atmayı hedefliyorum.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz