Enterprise, Çukurova Basketbol’a destek oluyor

0
478
Enterprise Çukurova Kadın Basketbol Takımı

Spora ve sporcuya verdiği destekleri aralıksız sürdüren Enterprise Rent-A-Car, Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Çukurova Basketbol’a sponsor oldu. Enterprise ile Çukurova Basketbol arasında imzalanan sponsorluk anlaşması, başta ulaşım olmak üzere, forma sırt ve saha kenarı reklam tabelalarını kapsıyor.

Enterprise Rent-A-Car, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de spora ve sporcuya verdiği destekleri aralıksız sürdürüyor. Uzun süredir Türk futboluna katkıda bulunmaya devam eden Enterprise, son olarak Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin flaş ekiplerinden Çukurova Basketbol’un sponsoru oldu. Enterprise ile Çukurova Basketbol arasında imzalanan sponsorluk anlaşması, başta ulaşım olmak üzere, forma sırt ve saha kenarı reklam tabelalarını da kapsıyor.

Bu başarının bir parçası olmaktan dolayı gururluyuz

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Enterprise Türkiye CEO’su Özarslan Tangün, “Çukurova Basketbol, bu sezon ortaya koyduğu başarılı grafikle hem EuroCup hem de Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde yoluna namağlup devam ediyor. Söz konusu başarılar herkesin olduğu gibi, sporun her dalına destek vermeyi sürdüren Enterprise olarak bizlerin de ilgisini çekti. Bu başarı hikayesinin bir parçası olmak ve Çukurova Basketbol’a destek vermekten dolayı oldukça mutlu ve gururluyuz.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here