En fazla IRU Onur Nişanı yine Mars Logistics’e verildi

0
1782
MarsLogistics_Tir
Mars Logistics, sahip olduğu YYS (Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası) kapsamında Türkiye’de ilk İzinli Alıcı uygulamasını gerçekleştirdi.

Değerlendirmesi Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) ve IRU tarafından yapılan ve araçları güvenli şekilde kullanan, çalışmakta oldukları şirketlere ve meslek kurallarına bağlılık gösteren sürücülere verilen “IRU Profesyonel Sürücü Onur Nişanı” ödülleri sahiplerini buldu. Mars Logistics, bu yıl da 22 sürücüsü ile en fazla Onur Nişanı alan şirket oldu.

Mars Logistics, Türkiye’de şirket ve meslek kurallarına uygun davranış sergileyen 36 sürücüye verilen “2016 Yılı IRU Profesyonel Sürücü Onur Nişanı” ödülüne 22 sürücüsü ile layık görülerek en fazla nişan alan şirket oldu.

Mars Logistics sürücüleri, ödüllerini Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) ev sahipliğinde düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu’nun elinden aldılar.

Yılın Profesyonel Sürücüsü de Mars Logistics’ten

Araçları güvenli şekilde kullanarak meslek kurallarına bağlılık gösteren 36 profesyonel sürücünün ödüllendirildiği gecede, beş kriterin tamamında performansıyla öne çıkan Mars Logistics sürücüsü Ali Kömürcü, “Yılın Sürücüsü” ödülünü almaya hak kazandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz