Eksa Transport, proje taşımacılığında yine Tırsan’ı seçti

0
1069
Tirsan_Eksa-Transport
Teslimat törenine Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Eksa Transport Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Karaoğlu, İşletme Müdürü Faruk Özsağlam ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Recep Önal Demirci katıldı.

Uluslararası proje taşımacılığının önemli firmalarından Eksa Transport, tercihini yine Tırsan’dan yana kullanarak, filosuna bir adet Kässbohrer K.SLL 2 hidrolik dümenlenebilir Low-Loader ve bir adet Kässbohrer K.SLL 3 dingilli hidrolik dümenlenebilir Low-Loader aracı ekledi.

Tırsan, kaliteli ve dayanıklı Low-Bed ürün gamı ile proje taşımacılığında lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Proje taşımacılığında Türkiye’nin önde gelen firmalarından Eksa Transport, Tırsan ile işbirliğini bir adet Kässbohrer K.SLL 2 ve bir adet Kässbohrer K.SLL 3 teslimatı ile güçlendirdi. Tırsan’ın Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Eksa Transport Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Karaoğlu, İşletme Müdürü Faruk Özsağlam ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Recep Önal Demirci katılım gösterdi.

Müşterilerimiz için en verimli  araçları üretiyoruz

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Eksa Transport’un tercihini bir kez daha Tırsan’dan yana kullanmasından büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, sözlerine şu şekilde devam etti: “Tırsan ürünlerini müşterilerinin ihtiyaçlarına göre geliştiriyor. Geniş Low-Bed araç gamımız endüstri 4.0 prensiplerine göre çalışan yeni fabrikamızda üretiliyor. Tüm ekibimiz araçların sağlamlığı ve uzun ömür garantisi için en dayanıklı malzemeleri ve prosesleri seçiyor ve uyguluyor. Eksa Transport ağır platform ve çok çeşitli Low-Bed araçlarımızı uzun yıllardır kullanıyor ve yeni ürünlerimizi tercih ediyor. Bu işbirliğimizin uzun yıllar artarak devam edeceğine inanıyorum.

Tırsan, ağır ve proje taşımacılığında bizi tam destekliyor

Eksa Transport Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Karaoğlu ise teslimat töreninde yaptığı açıklamada Tırsan ürünlerini sağlamlığı, güvenilirliği, sunduğu operasyonel kolaylık, 2. el değerinin yüksek olması ve müşterilerine sağlamış olduğu avantajlardan dolayı tercih ettiklerini vurguladı. Karaoğlu, “Filomuzda 54 adet Tırsan aracı bulunuyor. Bu araçlardan çok memnun kaldığımız için tercihimizi yine Tırsan’dan yana kullandık. Son olarak filomuza katmış olduğumuz Kässbohrer K.SLL 2 ve Kässbohrer K.SLL 3 araçlarının da uzun, yüksek ve gabari dışı özel taşımalarımız için en doğru seçim olduğuna inanıyoruz. Böylece, filomuzdaki Tırsan araç sayısı 56’ya ulaştı. Yeni filo yatırımlarımızda da Tırsan, ilk tercihimiz olmaya devam edecek.” açıklamasında bulundu.

Tırsan araçları ile en güvenilir hizmeti sunuyoruz

1995 yılında kurulan, vagon, otobüs ve boru gibi her türlü ağır ve gabari dışı projelerin taşımacılığında hızla büyümeye devam eden Eksa Transport; bünyesinde bulunan değişik ölçülerdeki Low-Bed, mega ve jumbo araçlar ile Avrupa’nın tüm ülkelerine ve Avrupa’dan da Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan ve İran’a taşıma yapıyor. Geniş, uzun, yüksek her türlü ağır ve gabari dışı yükleri; özel taşıma müsaadeleri ve öncü hizmetlerle güvenilir bir şekilde teslim ettiklerinin altını çizen Karaoğlu, “Proje taşımacılığında iddialıyız. Tırsan araçlarının sunmuş olduğu maksimum performans ile müşterilerimize en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunuyoruz.” dedi.

Kässbohrer K.SLL 2 ve Kässbohrer K.SLL 3 araçların özellikleri

Kässbohrer K.SLL 2: Havuz yüksekliği 300 mm olan 2 dingilli K.SLL 2, 3.700 mm’ye kadar yüksek gabarili yüklerin taşınması için geliştirildi. Hidrolik ayarlanabilir ve ayrılabilir deveboynu sayesinde hacimli yüklere, hızlı ve güvenli önden yükleme imkânı sunar. 5.500 mm’ye kadar platform uzaması ile toplamda 18.760 mm’ye uzayabilme özelliği ve hidrolik düzenlemesi ile azami manevra kabiliyeti ve asgari tekerlek aşınması sağlıyor. Mukavemetli şasi ve güçlü konstrüksiyonu ile en zor yükleri bile güvenli şekilde yerine ulaştırıyor.

Kässbohrer K.SLL 3: Havuz yüksekliği 325 mm olan 3 dingilli K.SLL 3, 3.675 mm’ye kadar yüksek gabarili yüklerinizin taşınması için geliştirildi. Hidrolik ayarlanabilir ve ayrılabilir deveboynu sayesinde hacimli yüklerinize, hızlı ve güvenli önden yükleme imkanı sunuyor. 5.400 mm’ye kadar platform uzaması ile toplamda 14.750 mm’ye uzayabilme özelliği ve hidrolik dümenlemesi ile azami manevra kabiliyeti ve asgari tekerlek aşınması sağlıyor. Mukavemetli şasi ve güçlü konstrüksiyonu ile en zor yükleri bile güvenli şekilde yerine ulaştırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here