Dörtler Taşımacılık Ali Zehir, Renault Trucks T serisini seçti

0
308
Renault-Trucks_Ali-Zehir_Teslimat
Dörtler Taşımacılık Ali Zehir Nakliyat, filosu için Renault Trucks T 460 4x2 çekicisini teslim aldı.

Ali Zehir Nakliyat’ın Renault Trucks Premium çekicilerinden memnuniyeti Renault Trucks T serisine geçmesini sağladı.

Dörtler Taşımacılık Ali Zehir Nakliyat, Hatay merkezli olarak nakliyat operasyonlarını yürütüyor. Yurtiçinde ağırlıklı olarak demir-çelik alanı için taşımacılık yapan Ali Zehir, uzun yıllar Renault Trucks Premium araçlarını kullandıktan sonra filosu için Renault Trucks T 460 4×2 çekicisini teslim aldı.

2014 yılında ilk Renault Trucks Premium çekicilerini alan Ali Zehir Nakliyat, ana hattı İstanbul-Gebze’ye olmak üzere rulo sac taşımacılığı yapıyor. Şirket, demir–çelik fabrikalarına sac nakliyesini uzun zamandır gerçekleştirdiği Renault Trucks çekicileri 800 bin km’ye kadar hiç sorunsuz olarak kullandı. Araçların performans ve yakıt tasarrufundan memnun olan Ali Zehir, ilk Renault Trucks T serisi çekicilerini teslim aldı.

Renault Trucks yetkili bayi İkikardeş Otomotiv Satış Müdür Yardımcısı Ahmet Kırımoğlu, “Ali Zehir Nakliyat, ilk defa Renault Trucks T serisi çekicilerimizi deneyimleyecek. Araçlarımızdan hali hazırda memnunlar ancak Renault Trucks T serisi modelimizle memnuniyetlerinin katlanacağına şüphemiz yok.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here