DKV, en iyi yakıt kartı markası seçildi

0
1470
DKV-Türkiye
DKV Türkiye

DKV Euro Service Almanya ticari taşıt uzmanları tarafından yakıt kartları kategorisinde 2017 yılının en iyi markası seçildi. Yaklaşık on bin kişinin katıldığı değerlendirmede DKV, 13’üncü kez üst üste en iyi marka ödülüne layık görüldü.

Avrupa, Rusya ve Gürcistan otoyollarında markadan bağımsız 65 bin kabul noktası ile otoyol ve akaryakıt kartları pazar önderi olan DKV Euro Service, yakıt kartları kategorisindeki önderliğini bu sene de elden bırakmadı. Dünyanın önde gelen akredite edilmiş tarafsız denetim kuruluşu DEKRA’nın desteği ile gerçekleşen oylamaya Almanya ticari taşıt uzmanları katıldı. Yaklaşık on bin kişinin katıldığı oylamada katılımcılar 24 kategoride memnun kaldıkları ürün markalarını değerlendirdi. DKV Euro Service, yapılan oylama sonucunda yakıt kartları kategorisinde 13’üncü kez üst üste en iyi marka seçildi.

Aldıkları ödül ile ilgili konuşan DKV Euro Service Türkiye Satış Müdürü Deniz Çokcoş Sezer, “DKV olarak yaklaşık bir asırdır müşteri memnuniyetini daima ilk sıraya alan bir hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Gerek yolda, gerekse arka planda onların iş süreçlerini kolaylaştırmak üzere daima katma değer yaratan hizmetler sunuyoruz. Müşterilerimizin bize duyduğu güveni ve memnuniyeti teyit eden bu ödülü 13’üncü kez almak çok gurur verici; bizi daha ileriye gitmek üzere motive ediyor.” dedi.

DKV Euro Service Türkiye Satış Müdürü Deniz Çokcoş Sezer

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz