Denko Lojistik, 15 Adet Tırsan Maxima Plus’ı filosuna ekledi

0
550
Denko-Lojistik-Teslimat-Toreni
Denko Lojistik, treyler yatırımında yine Tırsan seçerek filosuna 15 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus T.SCS X+ treyler ekledi.
Renault Trucks

Salgına karşı gerekli tüm önlemleri alan Tırsan, fiziki teslimat törenlerine devam ediyor. Öncelikli olarak Avrupa’ya hizmet veren Denizli’nin öncü kuruluşlarından Denko Lojistik, treyler yatırımında yine Tırsan seçerek filosuna 15 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus T.SCS X+ treyler ekledi. 

Denko Lojistik’in Denizli’de bulunan garajında gerçekleştirilen teslimat törenine Denko Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Genel Müdürü Oğuz Erdoğan ve Tırsan Treyler Satış Temsilcisi Can Acar katılım gösterdi. 

Tırsan, Avrupa operasyonlarımızda tüm ihtiyaçlarımızı karşılıyor 

Yapılan teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Denko Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, “Türkiye ve Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya başta olmak üzere Avrupa’nın tüm bölgelerine yaptığımız taşımacılık operasyonlarımız için tüm gerekli ihtiyaçlarımızı, Tırsan ile karşılamaktayız. Tırsan araçları, dayanıklılık ve uzun ömürlülüklerinin yanı sıra en geniş opsiyon özelikleriyle, sağladığı operasyonel verimlilik ve maliyet avantajlarıyla da tek tercihimiz.” açıklamasında bulundu. 

Ağırlıklı olarak, Türkiye ve Avrupa’da parsiyel ve yük taşımacılığı yapıklarının altını çizen Erdoğan, ”Firma olarak, filomuzdaki her bir aracımızın bakımına oldukça büyük önem veriyoruz. Tırsan, bu bağlamda bizim için vazgeçilmez tek iş ortağımızdır. Tırsan’ın yurtiçi ve yurtdışında bulunan servislerinde, ihtiyaç duyduğumuz her türlü hizmeti eksiksiz olarak karşılayabiliyoruz. Gerek uzman kadrosu, gerekse hızlı ve kaliteli hizmetleri firmamız için büyük avantaj. İleriki yıllarda yapacağımız araç yatırımlarımızda, Denko Lojistik’in tercihi yine Tırsan olacaktır.” dedi. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz