Deniz Lojistik’e 13 adet IVECO Eurocargo kamyon

0
433
IVECO-eurocargo-ozgozde
Özgözde Otomotiv, Deniz Lojistik’e satışını gerçekleştirdiği 13 adet Eurocargo kamyonu teslim etti.

IVECO’nun Ankara yetkili satıcısı Özgözde Otomotiv, lojistik sektörünün Ankara’daki önde gelen firmalarından Deniz Lojistik’e satışını gerçekleştirdiği 13 adet Eurocargo 150E21 yataklı kabin aracı törenle teslim etti.

Törene Deniz Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yük,Yönetim Kurulu üyeleri Coşkun Yük ve Akın Yük ile Özgözde Otomotiv A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erol Arslan, Şube Müdürü Sezgin Işık ve Satış Müdürü Volkan Güntürkün katıldı.

Son yıllarda özellikle teknolojik yönden gelişim sağlayan IVECO modellerinin filo içerisindeki ağırlığının arttığını kaydeden Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yük; araçların yakıt, işletme maliyetleri, yaygın ve kaliteli servis ağı yönünden memnuniyet sağlaması nedeniyle bu yatırımlarında da tercihlerinin IVECO Eurocargo’dan yana olduğunu dile getirdi.

Şube müdürü Sezgin Işık ise Deniz Lojistik ile birlikteliklerinin çok eski yıllara dayandığını, özellikle satış sonrasında verdikleri kaliteli hizmet ile uzun yıllar kendileri ile çalışma hedefinde olduklarını vurguladı.

Törende ayrıca Deniz Lojistik yönetimine, IVECO tercihleri sebebiyle teşekkür edilerek günün anısına plaket taktim edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here