DAF, XF Unity Edition’ı sundu

0
1274
DAF-introduces-XF-Unity-Edition-01
DAF Trucks, Avrupa’da XF serisinin özel bir sürümü olan Unity Edition’ı sundu.

DAF Trucks, Avrupa’da XF serisinin özel bir sürümü olan Unity Edition’ı sundu. Bu özel sürüm, sürücüleri azami derecede memnun ederken aynı zamanda 36 aylık standart bakım&onarım kontratı sayesinde operatöre en düşük işletme maliyetlerini sunuyor.

Unity Edition, zorlu bir zamanda olağanüstü performans gösteren bir endüstri için olağanüstü bir kamyon. Bu özel kamyon, Space Cab ve Super Space Cab ile alınabiliyor. Yakıt tasarruflu PACCAR MX-13 motorun 480 beygirlik sürümünden güç alan Unity Edition, çekici ve kamyon konfigürasyonlarında sunuluyor. XF Unity Edition ülkeye özel bir tasarımla tanımlanıyor. Ön ızgaranın, parlak beyaz kabinin ve aynaların üzerindeki ulusal renkler bu özel kamyonun ana üssü konusunda şüpheye yer bırakmıyor.

DAF-XF-Unity-Edition-Side
Bu özel kamyon, Space Cab ve Super Space Cab ile alınabiliyor.

XF, her bir sürücü için çalışmak, yaşamak ve uyumak için ideal bir yer. Unity Edition’ın özellikleri pazara göre değişiyor ve her zaman Luxury Air sürücü koltuğunu, 15 santimetre derinliğinde Xtra Comfort alt yatağı, en lüks iklim kontrol sistemini, DAF’ın etkileyici büyük buzdolabını ve standart olarak 6 hoparlörlü kamyon navigasyon radyo sistemini içeriyor. Azami sürücü konforu için XF Unity Edition, diğerlerinin yanında Öngörülü Hız Sabitleme (PPC) ve pazar önderi güçlü MX Motor Freni ile donatılıyor.

DAF-XF-Unity-Edition-Front
XF Unity Edition ülkeye özel bir tasarımla tanımlanıyor. Ön ızgaranın, parlak beyaz kabinin ve aynaların üzerindeki ulusal renkler bu özel kamyonun ana üssü konusunda şüpheye yer bırakmıyor.

Azami çalışma süresi ve kafa rahatlığı sağlamak için üç yıllık Care+ bakım kontratı bulunuyor. Sürücü için XF Unity Edition cömert ve çekici bir DAF orijinal aksesuvar paketiyle geliyor.

DAF XF Unity Edition, birçok Avrupa ülkesinde DAF satıcılarından alınabiliyor. Özellikler pazara göre değişiklik gösteriyor.

DAF-introduces-XF-Unity-Edition
Yakıt tasarruflu PACCAR MX-13 motorun 480 beygirlik sürümünden güç alan Unity Edition, çekici ve kamyon konfigürasyonlarında sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz