DAF Trucks Türkiye, servis ağını geliştiriyor ve genişletiyor

0
178
HArry-Wolters-Murat-Ertem-Richard-Zink
DAF Trucks CEO'su Harry Walters, Mertsan Grup Şirketleri CEO'su Murat Ertem ve DAF Trucks Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Richard Zink (soldan sağa)

DAF Trucks Türkiye, Türkiye ve İstanbul’daki müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak için servis ağını geliştiriyor ve genişletiyor. Bunu sağlamak için 22 Ekim’de Mertsan ile DAF Trucks‘ın Hollanda’daki genel merkezinde DAF Trucks CEO’su Harry Walters, DAF Trucks Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Richard Zink, Mertsan Grup Şirketleri CEO’su Murat Ertem ve DAF Trucks Türkiye Genel Müdürü Gregor van der Mark‘ın katılımıyla bir imza töreni gerçekleştirdi.

DAF Trucks Türkiye, Antalya, Samsun, Mersin, Hopa ve Erzurum’da 2020 yılında hizmet vermeye başlayacak olan 5 TRP + servis lokasyonu için iş ortağı Mertsan ile imza attı.

TRP+ lokasyonları, tüm DAF yedek parçalarına, garanti ve eğitim araçlarına erişimi olan tam yetkili servis noktaları.

TRP+ tek noktada müşterilerin (tüm marka kamyonlar ve treylerler) servis ve yedek parça ihtiyaçlarının karşılanabildiği servis anlamına geliyor.

Mertsan ayrıca İstanbul’da Mart 2021’de tamamlanması planlanan öncü olacak nitelikte son teknoloji ile donatılmış yetkili bayi ve servis lokasyonu 3S için de imza attı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here