DAF Trucks Turkey, yıllık bayi toplantısını İstanbul’da gerçekleştirdi

0
1124
daf-toplanti_1
DAF Trucks Turkey, yıllık bayi toplantısını 12 Şubat tarihinde İstanbul’da gerçekleştirdi.

DAF Trucks Turkey, yıllık bayi toplantısını 12 Şubat tarihinde İstanbul’da gerçekleştirdi. Toplantıda 2020 başlangıcında mevcut tüm bayi ağı takdim edildi. DAF Trucks Turkey, 2019’da Türkiye’deki müşterilerine daha donanımlı ve daha odaklı servis hizmeti sunabilmek için bayi ağını değiştirdi. Toplamda 5 tam ve 15 TRP/DAF bayisi, DAF’ın özel Davi ekipman ve eğitim desteği ile 2020’ye hazır durumda.

daf-toplanti_2
DAF Trucks Avrupa Satış Direktörü Bart Bosmans

Genel merkezden Avrupa Satış Direktörü Bart Bosmans toplantıya katıldı. Bart Bosmans, bayileri DAF’ın Avrupadaki yüksek başarıları hakkında bilgilendirdi ve DAF’ın Türkiye’deki devamlılığı ile ilgili güvence verdi.

daf-toplanti_3
Arno Janssens, bayilere dünya genelindeki güçlü TRP kavramını açıklamak için toplantıya katıldı.

Arno Janssens ise bayilere dünya genelindeki güçlü TRP kavramını açıklamak için toplantıya katıldı. TRP bayileri, doğru ekipman ve uygun yedek parçalarla tüm markaların kamyon ve treyler bakım ve onarımını yapabiliyor. Aynı zamanda TRP+ bayilerinin garanti ve saha eylemlerini yapabilmek için DAF sistemine girişleri bulunuyor.

daf-gregor-van-den-mark
DAF Trucks Turkey Genel Müdürü Gregor van der Mark

DAF, Avrupa’da olduğu gibi Türk müşterilerine de aynı kalite, aynı bilgi, aynı yedek parça ve aynı yüksek kaliteli araçlarla hizmet vermeyi hedefliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here