DAF Trucks, prestijli Computable Award 2018 Ödülü’nü kazandı

0
563

DAF Trucks’ın 3D DAF Kamyon Konfigüratörü prestijli Computable Award 2018 ödülünü kazandı. Bu son teknoloji ürünü web aracı, DAF müşterilerinin ideal araçlarını sanal ortamda tasarlamalarını sağlıyor. Hollanda’daki en önemli IT ödüllerinden biri olan Computable Award, IT uzmanları jürisinin yanı sıra Computable dergisinin okuyucuları tarafından da oylanarak veriliyor. DAF’ın ödülü “Yılın Dijital İnovasyonu” kategorisinde yer alıyor.

3D DAF Truck Configurator, herhangi bir özel nakliye uygulaması için çevrimiçi en uygun kamyonu oluşturmayı sağlıyor. İki, üç veya dört dingil, tek veya çift çeker, önden çekişli veya arka çekişli bir dingil, Day, Sleeper, Space ya da Super Space kabin gibi akla gelebilecek her kamyon ve şasi sürümünü online olarak yapılandırabiliyor.

Otomotiv sektöründe eşsiz

Computable dergisinin baş editörü Sander Hulsman, “DAF, 3D Online Kamyon Yapılandırıcısı ile çevrimiçi kamyon konfigürasyonu alanında ön planda yer alıyor. Yakıt tankları ve akü taşıyıcıları gibi bileşenlerin konumlandırılması için neredeyse sınırsız olanaklar da dahil olmak üzere mevcut tüm seçenekler görülebiliyor. Standart resim ve dosyalar kullanmak yerine, bilginin doğrudan DAF’taki orijinal CAD kaynak dosyalarından alınabilmesi konfigüratörlerde de olduğu gibi benzersiz bir özellik. Bu da yüzde 100 doğruluk demek. Ayrıca 3D Truck Configurator, belirtilen kamyona mümkün olan en küçük ayrıntıda otomotiv endüstrisinde benzersiz olan göz atma olanağı sunuyor.” dedi. Computable Awards’ın uzman jürisine ve Computable okurlarına göre DAF, ‘Yılın Dijital İnovasyonu‘ kategorisinde haklı bir kazanan oldu.

DAF Taşımacılık Verimliliği

Bu ödülü almaktan dolayı çok memnun olduğunu ifade eden DAF Trucks Pazarlama & Satış Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi Richard Zink, “Her zaman piyasaya daha iyi hizmet vermenin yollarını arıyoruz. DAF 3D Truck Configurator ile müşterilerimiz en uygun kamyonu, üstyapı geliştiricisi ve bayi ile birlikte yapılandırabilirler. Kullanıcı dostu olan bu online inovasyon, DAF Taşımacılık Verimliliği felsefemizi tamamlıyor. Araç siparişi verilirken üstyapıcının ilk aşamalarda araç üstyapısını hazırlamasına olanak sunulduğundan teslimat süresi hızlanıyor.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here