DAF Trucks, halen kullanımda olan en eski DAF kamyonu arıyor

0
1279

Bu yıl 90’ıncı yılını kutlayan DAF Trucks, “Şu anda kullanımda olan en eski DAF kamyon hangisi ve nerede?” sorusuna yanıt bulmak amacıyla bir Facebook kamyanyası başlattı. DAF Trucks, bu kampanya ile işletmecileri ve sürücüleri DAF Trucks N.V.’nin Facebook sayfasında DAF kamyonlarını paylaşmaya davet ediyor.

Yıllar önce üretim hatlarını terk eden ve hala kullanımda olan kamyonlarını gururla göstermek isteyen dünyanın çok farklı bölgelerindeki işletmecilerin ve kullanıcıların düzenli olarak fotoğraflar gönderdikleri DAF Trucks, “Şu anda kullanımda olan en eski DAF kamyon hangisi ve nerede?” sorusuna yanıt almak için başlattığı Facebook kampanyası ile 90’lı, 80’li, 70’li hatta daha da eski tarihlerde üretilen ve hala kullanımda olan DAF kamyonların fotoğraflarına ve hikayelerine ulaşmayı amaçlıyor.

1984 model klasik DAF 2100 kamyonunu paylaşan İrlandali John Tarrent, “Kamyonum 34 yaşında. Gece ya da gündüz bizi hiç yolda bırakmadı ve her zaman üssüne geri döndü.” dedi.

Fotoğraflar ya da videolar DAF‘ın Facebook sayfasında paylaşılacak: www.facebook.com/daftrucksnv. Kasım ayının sonunda hizmetteki en eski DAF kamyon açıklanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz