Crafter Okul ve Servis modellerinin Uzun Şasi sürümü satışa sunuldu

0
21
VW_TICARI_CRAFTER_MEKAN_18_EYLUL_2020_kadraj
VW Crafter model ailesi, Okul ve Servis modellerinin Uzun Şasi (LWB) sürümüyle genişledi.

Volkswagen Ticari Araç’ın C-D segmentindeki temsilcisi Crafter model ailesi, Okul ve Servis modellerinin Uzun Şasi (LWB) sürümüyle genişledi. Panel Van, Ekstra Uzun Şasi (ELWB) Okul ve Servis sürümleriyle satışta olan model ailesi, Uzun Şasi (LWB) Servis 15+1 ve Okul 16+1 sürümleriyle daha da güçlendi.

Sunduğu donanım özellikleriyle sınıfında dikkat çeken Crafter Uzun Şasi Servis 15+1 ve Okul 16+1 modelleri, 4 tona ulaşan azami yük ağırlık, düşük yakıt tüketimi ve 140 beygir güç ve 340 Nm tork sağlayan 2 litrelik motorla öne çıkıyor.

Tamamen ticari araç kullanıcılarının istekleri doğrultusunda geliştirilen ve tasarlanan Volkswagen Crafter ailesine eklenen Crafter Uzun şasi Servis 15+1 ve Okul 16+1 modelleri, sundukları donanım özellikleriyle sınıfında fark yaratıyor.

Crafter, son teknolojiye sahip sürüş destek sistemleri ile kaza riskini azaltmaya yardımcı olurken, düşük yakıt tüketimiyle kazandırıyor.

VW_CR1088
Crafter Uzun Şasi modellerinde, önden ve arkadan ayrı ayrı çalıştırılabilen klimatik klima, opsiyonel olarak sunulan 8″ Composition Media Radyo, USB girişlerine sahip yolcu koltukları gibi konfor öğeleri bulunuyor.

Comfortline donanımıyla konforlu sürüşler

Crafter Uzun Şasi Okul ve Servis, Comfortline donanım seviyesinde satın alınabiliyor. Crafter Uzun Şasi modellerinde, önden ve arkadan ayrı ayrı çalıştırılabilen klimatik klima, opsiyonel olarak sunulan 8″ Composition Media Radyo, USB girişlerine sahip yolcu koltukları gibi konfor öğeleri bulunuyor. Elektrik kumandalı ön camlar, içeriden katlanabilir ve ısıtmalı yan aynalar, otomatik yanan farlar, yağmur sensörü, hız limitleme özellikli hız sabitleyici, arka park sensörü gibi güvenlik ve yardımcı sürüş özellikleri de standart olarak sunuluyor.

Güçlü ve verimli motor

Crafter Uzun Şasi sürümlerinde de ailenin diğer üyelerinde olduğu gibi 2.0 litre hacimli turbo dizel motor bulunuyor. Volkswagen Ticari Araç tarafından Yeni Crafter için ticari hayatın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmış olan 2.0 litre motor, 140 beygir güç üretirken 340 Nm tork ile yüksek performans ve yüksek çekiş gücü sağlıyor ve düşük yakıt tüketimiyle kullanıcısına ekonomik avantaj sunuyor.

VW_Crafter_Combi_6011_dashboard_3_teslim_kadraj
Crafter Uzun Şasi Okul ve Servis, Comfortline donanım seviyesinde satın alınabiliyor.

Güvenlikle ilgili okul mevzuatına uygun

Crafter Uzun Şasi Okul 16+1 modeli, okul servisleri mevzuatında belirtilen yolcu koltuklarına entegre sensörler, araç dışındaki kör noktaları gösteren üç kamera, sınıfında tek olan otomatik yükseklik ayarlı, üç noktadan gergili emniyet kemeri gibi tüm güvenlik özelliklerine sahip.

Crafter Uzun Şasi Servis 15+1 sürümü 315 bin TL’den, Crafter Uzun Şasi Okul 16+1 sürümü ise 342 bin TL’den başlayan fiyatlarla Volkswagen Ticari Araç showroomlarında yerini aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here