Coşkunöz Kalıp Makina Almanya EuroBLECH 2018’de yerini alıyor

1
1910
Renault Trucks

Türkiye’deki en büyük otomotiv kalıbı üretim sığasına sahip olan Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş.’nin katılımcı olarak yer alacağı Almanya’daki EuroBLECH Fuarı bu yıl 41 ülkeden bin 500 katılımcı ile gerçekleşecek. Fuar, sac metal işleme sektörünün önderlerini Almanya’nın Hannover şehrinde bir araya getirecek.

Coşkunöz Holding bünyesinde yer alan Türkiye’nin öncü otomotiv yan sanayi firmalarından olan Coşkunöz Kalıp Makina, 23 – 26 Ekim tarihlerinde Hannover’de gerçekleşecek olan EuroBLECH Uluslararası Sac Levha İşleme Teknolojisi Fuarı’nda yerini alıyor. Dünyada sac metal sektörünün en önemli fuarı olan ve bu yıl rekor katılımcı sayısına ulaşan EuroBLECH’te 41 ülkeden bin 500 katılımcı firma ürün ve hizmetlerini tanıtacak.

Fuarın önemli katılımcılarından Coşkunöz Kalıp Makina, OEM ve diğer sanayi firmalarının verimlilik ve kalite hedeflerini karşılamak amacıyla, ileri mühendislik yeteneklerini, yenilikçi ve kalite odaklı çalışmalarını, güçlü makina parkı ve kalıp yetkinliklerini ziyaretçileri ile paylaşacak.

EuroBLECH 2018’den dev alan ve rekor katılım

Bursa’da kurulduğu 1983 yılından beri gelişen sektörün yol göstericisi olan Coşkunöz Kalıp Makina ile birlikte EuroBLECH 2018’te 97 adet Türk sac metal firması bulunacak. Alanında dünyanın en önemli ihtisas fuarlarından biri olan ve bu yıl kurulduğu alan büyüklüğü ile de tarihinde rekor kıran EuroBLECH’te, Coşkunöz Kalıp Makina, Hol 13, A126’da bulunan 64 m2’lik standında otomotiv ve sac metal sektörünün önde gelen yöneticilerini ağırlayacak.

100 ülkeden 60 bin ziyaretçiyi ağırlaması beklenen fuar, 23 – 26 Ekim tarihleri arasında Hannover’da gerçekleşecek. İki yılda bir organize edilen ve bu yıl 25’incisi düzenlenecek olan Uluslararası Sac Levha İşleme Teknolojisi Fuarı EuroBLECH, 3 gün boyunca saat 09:00-18:00 saatleri arasında gezilebilecek.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz