Çobantur ve Prometeon işbirliği

0
422
Prometeon-Cobantur-Isbirligi-3
Prometeon Türkiye şimdi de uluslararası nakliye sektörünün köklü ve referans firmalarından Çobantur ile 525 aracın lastik yönetimi ve hizmetleri için anlaşma imzaladı.

Türkiye’de filo işbirliklerini büyütmeye devam eden Prometeon Türkiye şimdi de uluslararası nakliye sektörünün köklü ve referans firmalarından Çobantur ile 525 aracın lastik yönetimi ve hizmetleri için anlaşma imzaladı.

Tüm dünyada endüstriyel lastik odaklı tek şirket olan ve Anteo, Eracle, Tegrys markalarının yanı sıra Formula, Pharos ve Pirelli lisansıyla endüstriyel ve ticari lastikleri üreten Prometeon Lastik Grubu, Türkiye’deki filo işbirliklerini genişletmeye devam ediyor. Şirket bu doğrultuda karayolu taşımacılığı, intermodal, proje lojistiği, ADR taşımacılık ve yurtiçi dağıtım alanlarında önde gelen lojistik hizmet sağlayıcısı Çobantur ile işbirliği yaptı.

İşbirliği kapsamında Prometeon Türkiye, Çobantur’un 525 araçlık filosuna yeni lastik ve kaplama lastik satışı, “Pro Time” kapsamında yurtiçi-yurtdışı yol yardım, “Pro Services” kapsamında filo yönetimi ve maliyetleri düşürmeye yönelik danışmanlık hizmeti sunacak.

İşbirliği ile ilgili konuşan Prometeon Türkiye, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak, “Prometeon Türkiye olarak, sunduğumuz lastik yönetimi hizmetleri ile müşterilerimizin toplam sahip olma maliyetlerini minimuma çekerek; kilometre başına maliyetlerini azaltmalarına yardımcı oluyoruz. Sunduğumuz ürünün verimini artırmak, müşterilerimizin ana işlerine odaklanmalarını sağlamak ve tasarruf yaratmak Pro Services adını verdiğimiz hizmet modelimizin odağını oluşturuyor. Pro Services kapsamında işletmeye özel ‘terzi işi’ çözümler sunarak, müşterilerimizin asıl işlerine odaklanmaları ve lastikten maksimum verim elde etmelerini sağlıyoruz. Bu doğrultuda; uluslararası taşımacılık sektörünün köklü ve referans firmalarından Çobantur ile imzaladığımız 525 araçlık işbirliğimiz sonucunda firmanın lastik maliyetlerini minimuma indireceğiz.” dedi.

Çobantur Filo Direktörü/İcra Kurulu Üyesi Murat Kunduracı ise “Prometeon’un lastik maliyetlerimizi azaltmamızı sağlayan ‘Pro Services’ çözümleri kapsamında lastik yönetimi ve raporlanması gibi hizmetlerin yanı sıra firmamıza özel çözümlerle değişen dünyanın değişen lojistik ihtiyaçlarına anında yanıt vermeyi ve işimize daha odaklanmayı hedefliyoruz. Dünya çapında sürdürdüğümüz taşıma operasyonlarımızı Prometeon’un Pro Services hizmetleriyle birlikte daha verimli hale getireceğimize inanıyoruz. Bununla birlikte Prometeon Türkiye’nin ‘Pro Time’ çözümü kapsamında Türkiye ve Avrupa çapında 7/24 yol yardım lastik hizmeti alarak, filomuzdaki araçların her türlü lastik sorununa anında yanıt alabileceğiz. İşbirliğimizin operasyonel maliyetlerimizi azaltacağı inancıyla teşekkür ediyor, hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz