CHEP, Avrupa’nın en iyi işvereni

0
265
CHEP-Service-Center3
CHEP servis merkezi

CHEP, Top Employers Institute tarafından, mükemmel çalışan koşulları ve İK uygulamaları sayesinde “Avrupa’nın en iyi işvereni” sertifikasını iki yıl boyunca arka arkaya almaya hak kazandı. CHEP, heyecan verici kariyer olanakları, yarattığı gelişim fırsatları, sunduğu beceri geliştirme programlarının yanı sıra özel gün etkinlikleriyle de çalışanlarına odaklı projelerle ilerliyor.

Paylaşıma ve yeniden kullanıma dayalı sürdürülebilir iş modeli ile daha yaşanılabilir yarınlar için çalışan CHEP, Top Employers Institute tarafından “2019 Avrupa’nın en iyi işvereni” sertifikasını almaya ikinci kez layık görüldü. Dünya çapında bir kuruluş olan ve çalışanlara en iyi şartların sunulduğunu belgelendiren Top Employers Institute, şirketlerin Avrupa bazında bu sertifikayı alabilmesi için en az beş ülkedeki faaliyetlerini inceliyor.

CHEP-Turkiye-Kurumsal-iletisim-Muduru-Serhat-Enyuce-os
CHEP Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Serhat Enyüce

Kuruluş tarafından İngiltere, İspanya, Fransa, Almanya, Belçika, Polonya ve İrlanda’da ilgili değerlendirme süreçlerinden geçen CHEP, mükemmel çalışan koşulları ve İK uygulamaları sayesinde bu belgeyi iki yıl boyunca arka arkaya almaya hak kazandı. CHEP, müşterilerine sunduğu nitelikli donanım çözümlerinin yanı sıra özellikle çalışanları için dünya çapında sunduğu heyecan verici kariyer olanakları, onlar için yarattığı gelişim fırsatları, olağanüstü koşullar ve en iyi yeteneği yakalamaya gösterdiği çaba ile yüksek kaliteye odaklanıyor.

Top Employers Institute “Yetenek Stratejisi, Yetenek Edinme, İş Yeri Planlaması, İşe Alım ve Alıştırma Süreci, Öğrenme ve Geliştirme, Performans Yönetimi, Liderlik Gelişimi, Kariyer & Başarı Yönetimi, Fayda ve Yan Haklar, Şirket Kültürü” başlıklarındaki değerlendirmelerle, çalışan koşullarında mükemmellik standartlarına ulaşan kuruluşlara sertifika veriyor. Doğrulamalar ve harici denetimlerle uluslararası bir standarda göre performans puanları derecelendiriliyor.

Özel günlerde özel etkinlikler düzenliyor

CHEP, Dünya Kadınlar Günü kapsamında ofiste tüm gün etkinlikler gerçekleştirdi. Kick Boks milli sporcusu ve hemşire olan Duygu Turan, hayat hikayesini, kariyerini ve başarılarını anlattı. Özellikle kadınlara yönelik soruların sorulduğu “Beni ne kadar tanıyorsun?’’ yarışması ile en yüksek puanı alan ekipteki kadınlara profesyonel makyöz tarafından makyaj seansı uygulandı. Aynı zamanda gündüz ve gece makyaj rutinlerine dair ipuçları ve püf noktaları da paylaşıldı. Kadınların yanı sıra erkeklere de hayatındaki değerli kadınlara vermeleri için hediyeler dağıtıldı.

CHEP Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Serhat Enyüce, CHEP olarak ‘Avrupa’nın En İyi İşvereni’ sertifikasını iki yıl üst üste almaktan gurur duyuyoruz. Bu alandaki çabalarımızın görülmesi ve tanınmasından dolayı çok mutluyuz. Her zaman çalışanlarımızın kariyerlerini ve becerilerini geliştirmeye, burada çalıştıkları süre boyunca onlara destek vermeye odaklanıyoruz. Bunu da en iyi öğrenme ve geliştirme programları ile küresel iş fırsatları sunarak yapıyoruz. Her CHEP çalışanına kariyerini çok uluslu ve çok kültürlü bir şirkette geliştirme fırsatı veriyoruz. Herkesin diğer çalışanların farklı yeteneklerinden yararlanabileceği ve başarıya katkıda bulunabileceğini düşündüğü bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. İnsanlarımızın çeşitliliği, işimizin ve hizmet verdiğimiz müşterilerimizin çeşitliliğini yansıtıyor.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here