Case IH, BurTarım 2018’e katıldı

0
1598
Renault Trucks

TürkTraktör’ün seçkin markası Case IH, ilk tanıtımını BurTarım 2018’de yaptığı yeni Puma X serisi ile sahada kendilerine daha verimli bir çalışma olanağını sunan ‘en yeni yol arkadaşlarını’ çiftçilerle buluşturuyor.

Traktörde seçkin marka ayrıcalığını yaşamak isteyenlerin tercihi Case IH, BurTarım 2018’de ziyaretçilerini yeni serisi Puma X’in yanı sıra birbirinden güçlü, teknolojik ve kendini ispatlamış ürünleri ile karşıladı.

Geçtiğimiz sene dünyadaki 175’inci yılını kutlayan Case IH, bu yıl büyük işletmelerin en gözde ürünü olmaya aday olan ve Puma ailesinin en yeni üyesi yakıt tasaruflu Tier 4B motora sahip ekonomik Puma X’i ilk kez BurTarım 2018’de ziyaretçilerin beğenisine sundu.

ürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rehda Cem Akyüz

Case IH geleneği bozmuyor, yeni ürünü Puma X’in tanıtımını da Bursa’da yapıyor

Fuarın genel bir değerlendirmesini yapan TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rehda Cem Akyüz, “Yarattığı tarımsal katma değer ile tarım ekonomisinin en önemli bölgelerinin başında gelen Bursa, bizim de her yıl fuarına özenle hazırlandığımız bir bölge. Tıpkı Marmara ve Trakya’da olduğu gibi Bursa da yüksek beygir güçlü traktörlere talep gösteren bölgelerimizin başında yer alıyor. Biz de bu nedenle, geleneğimizi bozmuyor ve Avrupa çiftçisinin de tercihi olan traktörlerle bire bir özelliklere sahip, şık tasarımlı traktörlerimizin tanıtımını burada gerçekleştiriyoruz. Bu yıl Bursa’ya Case IH ürün ailesinin en yeni üyesi olan Puma X ile ile birlikte geldik ve bu modelimizi ilk kez burada çiftçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Avrupa’da satılan sürümü ile bire bir aynı olan bu model, Puma Tier 4B’nin tüm güçlü yanlarını korumanın yanı sıra daha ekonomik hale getirilmiş yeni bir seri. CASE IH ailesinin birbirinden sağlam, üstün performanslı ve son teknolojiyle donatılmış modern tasarımlı ürünleriyle tüm ziyaretçilere ‘seçkin’ bir markanın ayrıcalıklarını, BurTarım 2018’de bir kez daha yaşatmaktayız”.

Bursa Tarım Fuarı, Case IH standında aynı zamanda bahçe sahiplerinin beğenisini toplayan Case IH JXB serisinin yanı sıra Case IH Optum CVX, JXC, MaxPro, Farmall C ve Maxxum serisi traktörler de sergileniyor. Case IH’in tanıtım alanında gelenler aynı zamanda sahada verimliliği artıran yeni Case IH LB XL Serisi büyük balya makinelerini de inceleme fırsatını buluyor.

Case IH, 3S ile tüm hizmetleri tek bir noktadan sunuyor

Çiftçileri çok geniş bir ürün yelpazesiyle karşılayan Case IH, Türkiye genelinde hizmet verdiği noktalarda ‘3S’ kurgusu içinde satış, servis ve yedek parça hizmetlerini bir arada ve tek noktadan, belirli servis standartlarında sunuyor. Bu noktalar gerek atölye imkânları gerekse de müşteri hizmetleri ile teknik ve idari alanlarıyla örnek işletmeler olarak dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz