Case IH 175’inci yıla özel traktörünü ilk kez Bursa’da sergiliyor

0
1781

Dünyada 175’inci yılını kutlayan Case IH, Bursa Tarım Fuarı’na özel olarak hazırlanan JX110 MaxPro 175’inci Yıl Özel Traktörü’nü standında sergiliyor. TürkTraktör’ün temsil ettiği Case IH, Bursa Tarım Fuarı’nda ziyaretçilerini sahada verimlilik artıran traktörleri, zirai donanımları ve RedPro Team ekipleriyle birlikte ağırlarken, TürkTraktör’ün yeni finansal çözümü TürkTraktör Finans’ı da sunuyor.

Case IH, Bursa Tarım 2017 Fuarı’nda çiftçilerin tarım alanında aradıkları her şeyi bulabilecekleri standında çiftçilerle buluşuyor. Her yıl ziyaretçilerini Bursa’da farklı yenilik ve sürprizlerle karşılayan Case IH, bu yılki standında Case IH’nin dünyadaki 175’inci yılı kapsamında Bursa Fuarı’na özel hazırlanan JX110 MaxPro 175’inci Yıl Özel Traktörü’nü konukların beğenisine sunuyor.

Tanıtım alanında, Case IH JXB, JXC, Farmall C ve Maxxum Tier 4B serisi traktörlerini sergileyen Case IH, zirai donanım tarafında ise her türlü hayvansal üretim işletmesinin ihtiyaç ve talebine göre farklı çaplarda silindirik balyalar yapabilen yeni RB Serisi balya makinelerini görücüye çıkarıyor.

Türk Traktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir

Sağlam ürünler, pratik finansal çözümler ve özel hizmet ekipleri

Fuarın genel bir değerlendirmesini yapan Türk Traktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir; “Yarattığı tarımsal katma değer ile tarım ekonomisinin en önemli bölgelerinin başında gelen Bursa; bizim de her yıl fuarına büyük bir heyecan ve özenle hazırlandığımız bir bölge. Dünyada 175’inci yılını kutlayan Case IH; en gözde ürünlerinden biri olan JX110 MaxPro modelini Bursa Fuarı’nda özel bir renk ile sergilenmek üzere hazırladı. Sınırlı sayıda üretilecek JX MaxPro 175’inci Yıl Özel Traktörü; sahip olduğu özel kaporta ve çatı renginin yanında kullanıcılarına 4 yıl garantiyi, RedPro Team ekibinin özel danışmanlık hizmetini de ücretsiz olarak sunuyor. Bu sürprizimize ek olarak; standımızı çiftçilerimize sunduğumuz tüm ürünler, ekipmanlar, özel hizmetler ve finansal çözümlere ilişkin her şeyi bir arada bulabilecekleri bir alan olarak hazırladık. Yani, standımıza gelen çiftçilerimiz ister hizmet ister ürün olsun; tarım alanında akıllarında ne varsa her şeyi tanıtım alanımızda bulabiliyorlar.”dedi.

İrfan Özdemir ilk kez Bursa Tarım Fuarı’nda tanıtımı yaptıkları ve sektörde ‘bir ilk’ olma niteliğine sahip TürkTraktör Finans hizmetiyle ilgili olarak da şu bilgileri verdi: “Çiftçilerimiz, bir satın alma kararını verirken kuşkusuz ki kendilerine sağlanan finansal kolaylıkları da dikkate alıyorlar. İşte bu noktadan hareketle ‘Tüm finansal işlemler tek çatı altında” görüşüyle ortaya çıkan TürkTraktör Finans, Türkiye’de bu alanda sunulan ilk çözüm olma özelliğine sahip. Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren Case IH bayileri üzerinden çiftçilerimizin hizmetine sunulan TürkTraktör Finans, çiftçilere en pratik ve kolay kredi deneyimini yaşatıyor. Bu sistem sayesinde çiftçiler, hızlı ve çok pratik bir şekilde kendilerine sağlanan krediyle bayiden ihtiyaçları olan traktörü satın alarak tarlalarına dönebilecekler. Kurumsal iş ortağımız Denizbank da fuar süresince isteyen çiftçilerimize hem finansal danışmanlık desteği sağlayacak hem de TürkTraktör Finans hizmetini Case IH standında anlatacak.”

Türk Traktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz