Brisa, Profleet danışmanları ile bir araya geldi

0
1387

Brisa’nın Profleet danışmanları ve Brisa ekibi, altıncı kez düzenlenen “En İyiler Bir Arada” toplantısında buluştu. Brisa’nın Profleet için özel olarak geliştirdiği yazılım ve uygulamaların tanıtıldığı toplantıda, filo yönetiminin çehresini değiştirecek yenilikler konuşuldu.      

Brisa’nın Profleet danışmanlarının ve Brisa ekibinin yıllık gelişmeleri ve yeni dönem planlarını konuştuğu “En İyiler Bir Arada” buluşması bu yıl Antalya Calista Luxury Belek Resort’ta altıncı kez gerçekleştirildi. Toplantıda 100’ü aşkın Profleet danışmanı ve 85 kişilik Brisa ekibi yer aldı.

Bu yılki toplantıya Brisa’nın dijitalleşme stratejisi kapsamında yenilenen ‘Profleet 2’ yazılımı damgasını vurdu. Ayrıca PD Yammer ve Filo Bilgi Merkezi uygulaması Profleet danışmanları ile paylaşıldı. Katılımcılara yenilikçi Profleet hizmetleri ve pazara dair öngörülerin de aktarıldığı toplantılarda, filoların sosyal, ekonomik ve çevresel katma değerinin yükseltilmesi hedefine önemli katkılar sunacak bilgiler verildi.

Brisa’nın Profleet danışmanları ve Brisa ekibi, altıncı kez düzenlenen “En İyiler Bir Arada” toplantısında buluştu.

Brisa, filo yönetim çözümlerini tek çatı altında birleştirmek amacıyla geliştirdiği Profleet filo yönetim modeliyle filo müşterilerinin operasyonlarını en az maliyetle yönetebilecekleri, sürdürülebilir çözümler üretiyor. Profleet paketiyle ürün ve mekanik servis desteği yanında eğitim, bütçe, merkezi faturalama, danışmanlık, yol yardımı, envanter yönetimi, online programlar ve tüm servis ve hizmetlerin düzenli olarak raporlanması ile bu giderlerde tasarruf yapılması mümkün kılınıyor. Filolar için geliştirilen hizmetler ile şirketlerin daha verimli, emniyetli ve güçlü bir performans sağlayacak şekilde yönetilmesini sağlanıyor.

Tüm bu hizmetlerin en mükemmel şekilde sunulması için çalışan Profleet danışmanları, Brisa tarafından sağlanan eğitimlerle sürekli gelişime odaklanıyor. Bu kapsamda 2017 yılında 109 mevcut ve aday Profleet danışmanına 17 farklı eğitim verildi, 3 bin 608 kişi/saat eğitim gerçekleştirildi. Profleet Danışmanı Eğitim Programları‘ndan mezun olan kişi sayısı ise 257.

Bu yılki toplantıya Brisa’nın dijitalleşme stratejisi kapsamında yenilenen ‘Profleet 2’ yazılımı damgasını vurdu. Ayrıca PD Yammer ve Filo Bilgi Merkezi uygulaması Profleet danışmanları ile paylaşıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz