Borusan Otomotiv’den ek ÖTV indirimi

0
1202
Renault Trucks

Borusan Otomotiv’den ek ÖTV indirimi Borusan Otomotiv, Türkiye distribütörü olduğu BMW ve MINI otomobillerinin ÖTV indirimi kapsamına giren modelleri için yıl sonuna kadar sürecek özel fiyatlar ve yüzde 0 faiz avantajı sunuyor. BMW 1 Serisi otomobiller 149 bin TL’den başlayan fiyatlar ve kredili alımlarda 60 bin TL için 18 ay yüzde 0 faiz fırsatıyla satışa sunuluyor. Bunun yanında ÖTV indirimine tabi olmayan BMW 3 Serisi ve BMW 4 Serisi modellerinde de yüzde 15 ÖTV avantajı Borusan Otomotiv desteği ile sunuluyor.  

Borusan Otomotiv BMW, MINI ve BMW Motorrad Genel Müdürü Uğur Sakarya

BMW 3 Serisi ve BMW 4 Serisi’nde ÖTV avantajı Borusan Otomotiv’den

Hükümetin yılın son iki ayında sektörü hareketlendirecek çok doğru bir adım attığını kaydeden Borusan Otomotiv BMW, MINI ve BMW Motorrad Genel Müdürü Uğur Sakarya, otomobil sahibi olmak için bu dönemin kaçırılmayacak bir fırsat sunduğunu söyledi. Sakarya, “Hükümetin ÖTV indirimine konu olan BMW 1 Serisi ve MINI modellerimizde oldukça avantajlı fiyatlar sunarken 0 faizli kredi ve takas desteği vermeye devam ediyoruz. Ayrıca bu süreçte Borusan Otomotiv olarak biz de üzerimize düşeni yerine getirerek ÖTV indirimi kapsamına girmeyen BMW 3 Serisi ve BMW 4 Serisi modellerimizde de kasım ayına özel bir indirim sunarak ‘ÖTV Avantajı Bizden’ kampanyasını başlattık. Bu şekilde BMW 3 Serisi ve BMW 4 Serisi modellerimizdeki geçerli ÖTV oranlarının yüzde 15 düşmesi halinde söz konusu olacak anahtar teslim fiyat avantajını, ilave indirim vasıtasıyla müşterilerimize sunuyoruz. Yani müşterilerimiz BMW 3 Serisi ve BMW 4 Serisi araçları da yüzde 15 ÖTV avantajlı fiyatlardan satın alabiliyorlar. 2.0 lt dizel motora sahip 320d modelimiz de bu kapsam altına alındı.” diye konuştu.

MINI Countryman

MINI’de yüzde 15 ÖTV avantajına ek, takas desteği ve sıfır faiz fırsatı

ÖTV indirimi kapsamında yer alan MINI 5 Kapı, kasım ayına özel 136 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla 40 bin TL kredi kullanımında 12 ay  yüzde 0 faiz avantajı ile sunuluyor. Ayrıca MINI Countryman, Cabrio ve Clubman modelleri de ÖTV indirimi kapsamında çok cazip fiyatlarla tercih edilebiliyor. Ek olarak tüm MINI modelleri anahtar teslimde 3 bin TL’ye kadar takas desteği ile sunuluyor.

BMW 4 Serisi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz