Bir milyonuncu Touareg’e özel sürüm

0
256
Touareg_one_million
Volkswagen bir milyonuncu Touareg üretimini ileri teknolojiyle donatılmış özel bir sürüm ile kutluyor.

Volkswagen bir milyonuncu Touareg üretimini ileri teknolojiyle donatılmış özel bir sürüm ile kutluyor. “ONE Million” adı verilen bu özel sürüm; özel renk seçeneği, kusursuzca düzenlenen iç mekânı, kendine has ayrıntıları ve özel donanım özellikleriyle öne çıkıyor.

Volkswagen, 2002 yılının sonlarından itibaren model yelpazesinin Premium sınıfta iddialı bir modeli haline gelen Touareg’in bir milyonuncu üretimini “ONE Million” olarak adlandırdığı özel bir sürümle kutluyor.

Yeni gövde rengi ve farklı jant seçenekleri ile Avrupa’da satışa sunulan bu özel modelin dış tasarımında yer alan önemli detaylardan bir diğeri de karartılmış arka stop grubu oluyor. Touareg “ONE Millionda, özel seri isminin, marşpiyenin yanı sıra iki kapı ortasında yer alan B-sütunu üzerine de işlenerek özellikle belirginleştirildiği dikkat çekiyor.  Özel sürüm, krom kaplı dış aynalar ve siyah renkli dekor öğelerinin ağırlıklı olarak kullanıldığı R Line dış gövde paketi ile tercih edilebiliyor.

Touareg_one_million1
Touareg “ONE Million”da, özel seri isminin, marşpiyenin yanı sıra iki kapı ortasında yer alan B-sütunu üzerine de işlenerek özellikle belirginleştirildiği dikkat çekiyor.

Touareg “One Million”da, premium tasarım ayrıntıları otomobilin içinde de devam ediyor. Modele özel tasarım çizgilerine sahip deri döşeme ile kaplanmış ön koltukların üst kısımları ve kapıların içi, yüksek kalite kontrast renge sahip dikişlerle dekore edilmiş. Bu zarif dikişler aynı zamanda gösterge paneli, direksiyon ve vites kolu üzerinde de kendisini gösteriyor. Touareg “One Million” özel sürümü anahtarında da koltuklarda kullanılan deri malzemenin kullanılmış olması dikkat çekiyor.

Teknoloji önderi

Volkswagen’in Slovakia Bratislava’daki üretim tesisleri, Volkswagen markası için Touareg üreten dünyadaki tek montaj tesisi olma özelliğine sahip. 2002’de üretilen ilk Touareg zaten bir teknoloji önderiydi. Bu üst seviye teknolojilerle donatılmış model sayesinde, Volkswagen, dünyanın önde gelen üreticilerinden biri haline geldi.

Touareg_one_million2
Modele özel tasarım çizgilerine sahip deri döşeme ile kaplanmış ön koltukların üst kısımları ve kapıların içi, yüksek kalite kontrast renge sahip dikişlerle dekore edilmiş.

Birinci ve ikinci nesil satışlarının yaklaşık 1 milyon adede ulaşmasıyla, Touareg kısa zamanda en çok satanlar listesine girmeyi başardı.  Birçok teknolojik yeniliğe, gerçek ve dinamik SUV tasarımına sahip olmasının yanı sıra günlük kullanıma da son derece uygun olan üçüncü nesil Touareg de bu başarı hikayesini devam ettiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here