Avis Filo, ticari taşıt kiralamada fırsat sunuyor

0
983
avis-ticari-kampanya-1
Avis Filo, işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun marka ve modelleriyle “Ticari Taşıt Kiralama” hizmeti sunuyor.

Avis Filo, ticari taşıt kiralama yönetmeliğine getirilen yeni düzenleme sonrasında, işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun marka ve modeldeki taşıt yelpazesi, müşteri beklentilerini karşılayan yönetim sistemleri ve kampanyaları ile “Ticari Taşıt Kiralama” hizmeti sunmaya başladı.

Ticari taşıt kiralama yönetmeliğine getirilen yeni düzenleme ile birlikte Avis Filo, işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun marka ve modelleriyle “Ticari Taşıt Kiralama” hizmeti sunuyor.

Otokoç Otomotiv Genel Müdür Vekili İnan Ekici yaptığı değerlendirmede, ticari taşıt kiralamaya getirilen yeni düzenleme sonrasında portföy ve operasyonel birimleri ile hizmete hazır olduklarını belirtirken, “Yeni ve ileri teknoloji ürünü araçlara erişimin kolaylaşması, ayrıca düzenli bakım ve onarımların kiralayıcı firmalar tarafından gerçekleştirilecek olması güvenli kullanımı beraberinde getirerek trafik kazalarının önemli oranda önüne geçecektir.” diye konuştu.

inan-Ekici-avis
Otokoç Otomotiv Genel Müdür Vekili İnan Ekici

Avis Filo, düzenlediği kampanya ile işletmeler ve KOBİ’lere 36 ay süre, 10 bin km ile aylık sabit ödemeli ticari taşıt kiralama fırsatı sunuyor. Avis Filo’nun portföyünde bulunan Fiat Fiorino Combi 2.350 TL, Ford Transit Custom 320 Van 3.750 TL, Ford Turneo Courier 2.615 TL, Ford Ranger Çift Kabin XLT ise 6.150 TL gibi avantajlı fiyatlarla kiralanabiliyor.

Ticari taşıt kiralarken işletmelerin kendi iştigal alanları ile ilgili araçları kullanmaları (ücretli mal taşımamaları); karayolları kanun/uygulamalarında belirtilen standart ve belgelerine sahip olmaları gerekiyor.

Ekici ayrıca, “Uygulama, yaşlanmış araç kullanımı sebebiyle oluşan fazla yakıt tüketiminin azalması;  çevre ve kaynak kullanımı konularına da fayda sağlayacaktır.” diye konuşurken, ticarette avantaj yaşamak isteyen KOBİ ve işletmeleri uygun koşullarla ticari araç kiralamak üzere Avis Filo’ya beklediklerini belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz