AUTO KING Akademi’de eğitimler devam ediyor

0
1310
Auto King eğitimlerine devam ediyor.
Auto King eğitimlerine devam ediyor.

AUTO KING’in eğitim alanındaki çalışmalarına yön veren Eğitim Akademi, katılımcıların 360 derece eğitim almalarını sağlıyor. Oto bakım ve koruma, boya, plastik ve alüminyum parça, iç döşeme ve ön cam tamirlerinin yanı sıra boyasız kaporta göçük düzeltme, iş idaresi konularını katılımcılara teorik ve uygulamalı olarak anlatan AUTO KING’in uzman eğitmenleri, süreci simülatif olarak da destekliyor. AUTO KING, Eğitim Akademi ile 2019 yıl sonunda yaklaşık 120 kişiye eğitim vermeyi hedefliyor. Son olarak 14 – 22 Ekim’de düzenlenen eğitimlere katılan katılımcılara eğitim sonunda sertifikalarını veren Akademi, yeni eğitim programı hazırlayarak katılımcıların gelişimine odaklanmayı sürdürüyor.

AUTO KING Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Erkan Kıraç
AUTO KING Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Erkan Kıraç

Sektörün gelişime verdiği önemi Genel Merkez Eğitim Akademi’de hayata geçirdiği projelerle destekleyen AUTO KING, idari, teknik ve uygulamalı eğitimleriyle bireylerin gelişimine verdiği önemi gözler önüne seriyor.

Eğitim kapsamında; iş idaresi, mini onarım, mobil parça onarımı, boyasız göçük düzeltme, oto bakım koruma, ön cam onarımı ve iç döşeme onarımı konularını 19 katılımcıya simülatif olarak aktaran AUTO KING’in uzman eğitmenleri, teorik eğitimlerle de süreci destekliyor. Auto King Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Erkan Kıraç, Hasar ve Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Safiye Kanar ve Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı İlter Tekin’in ekipleriyle birlikte verdikleri eğitim kapsamıyla da katılımcıların ilgisini ve beğenisini kazanıyor.

Eğitim kapsamında; iş idaresi, mini onarım, mobil parça onarımı, boyasız göçük düzeltme, oto bakım koruma, ön cam onarımı ve iç döşeme onarımı yer alıyor.
Eğitim kapsamında; iş idaresi, mini onarım, mobil parça onarımı, boyasız göçük düzeltme, oto bakım koruma, ön cam onarımı ve iç döşeme onarımı yer alıyor.

AUTO KING’de eğitim hiç bitmeyen bir süreç

Eğitimin AUTO KING’de hiç bitmeyen bir süreç olduğunun altını çizen AUTO KING Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Erkan Kıraç, “AUTO KING olarak sektörünün gelişimine destek olmanın yanı sıra bireylerin gelişimine de odaklanıyoruz. Bu bakış açısıyla da hayata geçirdiğimiz eğitimleri 360 derece olacak şekilde kurguluyoruz. Ayrıca nitelikli eleman yetiştirmek hem bizim hem de sektörümüz için oldukça önemli. Bu farkındalıkla da eğitimlerimizin şirketlerin vizyonuna ve süregelen hedeflerine ciddi oranda katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Eğitim sonrası yeni üyelerimize almış oldukları eğitimi başarı ile tamamladıklarını gösteren sertifikaları takdim ediyoruz ve genel müdürlük kapsamında formasyon bilgilendirmesi de sağlıyoruz. Kurum içi eğitimlerimizde ise çalışanlarımızın eksik yönlerini tamamlıyor, hedeflerimize hep birlikte, daha bilinçli ve donanımlı nasıl ilerleriz onun teorik ve pratik çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.” dedi.

Auto King’in uzman eğitmenleri, süreci simülatif olarak da destekliyor.
AUTO KING’in uzman eğitmenleri, süreci simülatif olarak da destekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here