Audi’den animasyon film için kavram otomobil

0
930
Renault Trucks

Audi’nin, merakla beklenen animasyon filmi “Spies in Disguise” için tasarladığı kavram otomobili RSQ e-tron, markanın otomotivin geleceğine dair yaklaşımını da gözler önüne seriyor. Filmde, Will Smith’in seslendirdiği süper ajan Lance Sterling, yapay zeka ve özerk (otonom) sürüş özelliği de bulunan RSQ e-tron otomobiliyle maceradan maceraya koşuyor

Otomotiv dünyası için de bir ilk olan projede, Audi Design mühendisleri ve tasarımcıları, uzun süren çalışmaların sonunda bir süper ajanın ihtiyaçlarının tümünü karşılayan sanal bir otomobil tasarladı. Hologramlı gösterge paneli, elektrikli ve özerk (otonom) sürüş özelliklerine de sahip RSQ e-tron, Audi Sürüş Destek Sistemleri’nin yanında, gizli ajan Lance Sterling için düşünülen birçok farklı özelliğe de sahip.

Audi’nin tüm tasarım sürecinde kurgu ile seri üretim yaklaşımını bir araya getirdiğini söyleyen Audi AG Exterior Design Studio Direktörü Frank Rimili, “Audi Design’da en son dijital tekniklerini, eski usulü el becerileri ile birleştiriyoruz. Bunun sonucunda da RSQ e-tron gibi kurgu ürünü kavram otomobillerin yanında, gelecekteki tasarım dilimizi de oluşturuyoruz.” diye konuştu. Audi AG Pazarlama İletişimi Başkan Yardımcısı Giovanni Perosino ise animasyon filminin eğlence, inovasyon ve dinamizmi bir araya getirdiğini, bunun da Audi’nin otomobillerini özetlediğini söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz