Artık internet üzerinden ikinci el araç alınabiliyor

0
469
Otomerkezi-Gorsel-3
Otomerkezi.net, yeni iş modeliyle ev konforunda ikinci el araç satın almak isteyen müşteriler için OİS sistemini devreye aldı.

Türkiye’nin ikinci el araç pazarındaki önemli oyuncularından Otomerkezi.net, dijital altyapısını genişleterek yeni hizmetler sunmaya devam ediyor. OİS adı verilen yeni Online İletişim Sistemi kapsamında, ikinci el araç almak isteyenler artık internet üzerinden tek tıkla otomobil sahibi olabiliyor. otomerkezi.net adresinde detaylı olarak sergilenen araçlar, satın alma işleminin ardından ücretsiz yapılan ekspertiz ve kapsamlı dezenfeksiyon sonrasında kapıya kadar aynı gün içinde teslim ediliyor. Ayrıca memnun kalmayan müşteriler 48 saat içinde aracı iade edebiliyor. Otomerkezi.net, online ortamda satın alınan ikinci el araçlar için, 1 yıl satış sonrası garantisini de hediye ediyor.

OIS-Grafik
İkinci el araç almak isteyenler artık internet üzerinden tek tıkla otomobil sahibi olabiliyor.

Ülkemizin ikinci el araç pazarındaki güçlü oyuncularından Otomerkezi.net, yeni iş modeliyle ev konforunda ikinci el araç satın almak isteyen müşteriler için OİS sistemini devreye aldı. “O İş Bizde” sloganıyla yola çıkan “Online İletişim Sistemi” kapsamında, müşteriler otomerkezi.net web adresi üzerinden tek tıkla ikinci el araç satın alabiliyor. Detaylı araç görselleri ve araç videoları müşteri ile WhatsApp üzerinden paylaşılırken, görüntülü konuşma vasıtasıyla danışman tarafından tüm araç detayları iletiliyor. Noterden vekaletname çıkardıktan sonra noter devir işlemleri, müşterinin seçtiği ekspertiz noktasında ekspertiz ve araç dezenfeksiyonu için hiçbir ücret talep edilmiyor. İstanbul’da 24 saat içinde araçlar kapıya kadar teslim ediliyor. Türkiye çapında 81 il, 913 ilçede geçerli olan online satın alma işlemi kapsamında, araçtan memnun kalmayan sürücüler 48 saat içinde aracı iade edebiliyor. Ayrıca online ortamda satın alınan ikinci el araçlar için, 1 yıl satış sonrası garantisi hediye ediliyor.

Otomerkezi-Gorsel-2
otomerkezi.net adresinde detaylı olarak sergilenen araçlar, satın alma işleminin ardından ücretsiz yapılan ekspertiz ve kapsamlı dezenfeksiyon sonrasında kapıya kadar aynı gün içinde teslim ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz