Allianz Partners Türkiye, Tohum Otizm Vakfı için koştu

0
1890
Renault Trucks

Asistans, otomotiv, seyahat ve sağlık destek hizmetleri sağlayan Allianz Partners Türkiye gönüllüleri, 11 Kasım tarihinde gerçekleştirilen İstanbul Maratonu’nda Tohum Otizm Vakfı yararına bağış toplamak üzere koştu.

Allianz Grubu bünyesinde asistans, otomotiv, seyahat ve sağlık destek hizmetleri sağlayan Allianz Partners’ın Türkiye ofisinden, aralarında Allianz Partners Türkiye CEO’su Merve Tolan’ın da bulunduğu bir grup gönüllü, bu yılki İstanbul Maratonu’nda Tohum Otizm Vakfı yararına bağış toplamak üzere koşuya katıldı.

Toplam 11 kişiden oluşan bir takımla koşuya katılan Allianz Partners Türkiye gönüllüleri, Tohum Otizm Vakfı’nın “Adımlarımız otizmli çocuklar için” kampanyasına bağış toplamaya devam ediyor.

Allianz Partners Türkiye CEO’su Merve Tolan, konu hakkında şunları söyledi: “Allianz Partners Türkiye olarak asistans hizmetlerinin nihai tüketiciyi ve sevdiklerini önemsemek ve sorunlarını çözmek gibi iki basit; ama çok değerli yaklaşımla ilgili olduğuna inanıyoruz. Bu yaklaşımlarımızın temelinde insanı ve hayatı önemsemek yatıyor. Hayatın her alanında dayanışma ve karşılıklı yardımlaşma konularında hassasiyetle çalışan bir ekip olarak, önemsediğimiz değerleri sosyal faydamıza da yansıtmak istedik. Bu yıl bir grup Allianz Partners Türkiye Gönüllüsü olarak, alanında çok değerli çalışmalara imza atan Tohum Otizm Vakfı yararına bir girişimde bulunarak İstanbul Maratonu’na katıldık. Bizleri takip eden ve destekleyenlere çok teşekkür ediyor, herkesi bu faydanın bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı, otizm spektrum bozukluğu olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak faaliyet gösteriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz